Turto nebereikia – atiduodam kariuomenei

Būsimame rajono tarybos posėdyje bus balsuojama dėl to, kad Lietuvos kariuomenei būtų perduotas Anykščių savivaldybės valdomas turtas Anykščiuose.

Projekte, kurį teikia Administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė, teigiama, kad „Pripažįstu nereikalingu Anykščių rajono savivaldybės administracijos funkcijoms įgyvendinti Anykščių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantį Anykščių rajono savivaldybės administracijos patikėjimo teise valdomą ilgalaikį materialųjį nekilnojamąjį turtą negyvenamąsias patalpas (…) bendras nereikalingų patalpų plotas – 292,12 kv. m, K. Ladigos g. 1, Anykščių m.(…) Įpareigoju Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoją Audronę Savickienę parengti Anykščių rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektą dėl šio nurodyto turto perdavimo pagal panaudos sutartį valstybės biudžetinei įstaigai Lietuvos kariuomenei“.

Savivaldybei patalpų reikia vis mažiau, priminsime, kad prieš tai  vykusiame posėdyje lengva ranka buvo suteiktos patalpos, jas atimant iš Anykščių viešosios bibliotekos, negirdėtai organizacijai Anykščių jaunimo klubas. Praktiškai naujos patalpos suteiktos pačiame miesto centre dariniui, kuris negirdėtas,  jos narių viešajame Anykščių gyvenime nesimatė, o ir pati asociacija daugiau nei keista – registruota Andrioniškio seniūnijos Ramaškonių kaime, jos valdyboje yra trys nariai, o prezidentas Viktoras Smertjevas net negyvena Anykščiuose. Nurodoma, kad V. Smertjevas registruotas Molėtų rajono Čiulėnų seniūnijoje. Taip pat neaišku, ir ką tokia organizacija veiks, bet patalpos neatlygintinai suteiktos net 10 metų laikotarpiui.

NYKŠČIAI 

7 komentarai

 1. Linuk, mažuti,

  jau nesinervuok, jau nebesuprasi ir ateityje, čia per sunku tau.

  • Linai ar žinai, kad...

   … ne tik Smertjevas, bet ir mūsų mero švogeris nuo Molėtų rajono atkakęs, ir mero žmona iš ten pat…

 2. Tam, kur Linučiui rašo.

  Linutis nei kritikuoja, nei nervuojasi. Jis tik konstatuoja faktus. Tų faktų mūsuose ir keistokų būna..

  • SKAT-o veteranas

   Labai teisingas sprendimas. Jau daugiau kai 10 metų patalpos naudojamos kariuomenės, o remontuoti reikėjo savivaldybei. Pagaliau rajono valdžioje atsirado mokančių skaičiuoti.

 3. bus kur pagerimus organizuot 🙂 gal dar pasidometu kiek kainavo pagerimu kambarys mokesciu moketojams 🙂 suma gan grazi 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.