Trumpės miesto ir rajono gatvių apšvietimo laikas

Informuojame gyventojus, kad nuo rugsėjo 5 d. gatvių apšvietimas mieste trumpės. Reaguojant į didėjančias elektros energijos išlaidas priimtas sprendimas visam rudens–žiemos sezonui.

Mažinant apšvietimo intensyvumą, ankstinamas apšvietimo išjungimo laikas ryte ir vėlinamas apšvietimo įjungimo laikas vakare.

Miesto pagrindinėse gatvėse (J. Biliūno g., A. Vienuolio g., Liudiškių g., Vilniaus g. dalyje) ir centrinėje A. Baranausko a. apšvietimas bus išjungiamas 24 val., rytais įjungiamas 6 val. Kitose gatvėse apšvietimas bus išjungiamas 23 val., rytais įjungiamas taip pat 6 val.

Nuo spalio mėnesio apšvietimo laikas trumpės ir seniūnijose.

Debeikių, Kavarsko, Kurklių, Skiemonių, Svėdasų, Troškūnų ir Vaidlonių gyvenviečių pagrindinėse gatvėse nuo spalio mėnesio apšvietimas rytais bus įjungiamas 6 val., vakarais išjungiamas 20.30 val. Šių gyvenviečių ne pagrindinėse gatvėse ir kitose rajono gyvenviečių gatvėse apšvietimas rytais bus įjungiamas 6.30 val., vakarais išjungiamas 20 val.

Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokštų apšvietimas bus įjungiamas tik šventinėmis dienomis, tamsiuoju paros metu.

Atkreipiame dėmesį, rytais apšvietimas bus išjungiamas reaguojant į šviesųjį paros metą, vakarais įjungiamas reaguojant į tamsųjį paros metą.

Anykščių r. savivaldybės informacija

8 komentarai

 1. ku tadu daris su stoties nendrinu reiks stiprei genet

 2. Raikia išjungt

  elektru savivaldybej, daug pinigu rajonui liktu !

 3. O Viešintose visai neįjungs apšvietimo? Ar visą parą neišjungs?

  • Andrioniškio babūnė

   Viešintos bus prijungtos prie Andrioniškio, o andrioniškio seniūnas vaikščiodamas su fakelu nuo 7 val ryto muš šamaoniškų bubinų ir žadins gyventojus . Vakari vėl pabūbins, kad visi laiku sulystų į trobas ir nepasiklistų pataūmsiais kaip vištos laiku nesuvejy į višdidę. Vat teip bus sustiprinta bendruomenė , o žmonės išgirdį bubinimą žinos, kad turi savo vadą- valdovą, kuris jais rūpinasi.

 4. Vasaros metu ,elektra buvo įjungta visa naktį ,nuo 22 valandos iki 6 val ryto .saule jau seniai pakilusi o mūsų miesto šeimininkai nepasirūpino elektra išjungti .o dabar tamsiu paros metu pradėsim taupyti .logiska cia?

 5. gal isjungem bazkyciu kepuriu supyniu kulturkiu ir kitu nereikalingu pastatu apsvietimu nereikt taupyt zmoniu saugumu

 6. Kavarcka katinas

  Kodėl užtvankos savininkai iš visų sąskaitos naudodamiesi upės vandens energija nemokamai neduoda miestui Kavarsko elektros energijos, o tik su politine valdžia susitarę, mažina viską gyventojų gerovės sąskaita. Įdomu gal Kavarsko koldūninės savininkas ką žino, kai kartu su Gerovės valstybės prezidento ponia pozavo mažu prasitarė jam kaip čia gaunasi- vanduo tai valstybės, o elektra tai jau privati iš upės užtvankos išbėga.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.