Tomas Tomilinas dirbs „Vardan Lietuvos“

Išsipildė seniai sklandę gandai, kad Saulius Skvernelis paliks „valstiečius“ Seime ir kurs atskirą frakciją. Šiandien paskelbta apie naujos frakcijos įkūrimą.

„Valstiečius“ palieka dešimt LVŽS frakcijai priklausiusių politikų. Trys iš jų priklausė ir valstiečių partijai. Visi jie ketina išstoti iš partijos. Naujoji frakcija vadinsis Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“. Ji dirbs opozicijoje. „Ši nauja frakcija nėra atsiskyrimas ar dirbtinis politinis darinys. Tai tiesiog bendraminčių susijungimas. Yra žmonės, kurie dirbo LVŽS ir Mišrios Seimo narių grupės atstovai“, – naują frakciją žiniasklaidai pristatė buvęs premjeras S. Skvernelis.

Su S. Skverneliu į naująją frakciją dirbti keliauja Algirdas Stončaitis, Linas Kukuraitis, Lukas Savickas, Rūta Miliūtė. Prie naujosios Seimo frakcijos jungiasi ir iš LVŽS jau pašalintas Anykščiuose į Seimą išrinktas Tomas Tomilinas, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Zenonas Streikus ir Rima Baškienė.

Kartu neaiški ir Anykščių „valstiečių“ padėtis, nes centrinės figūros – tiek Antanas Baura, tiek Regina Patalauskienė – dirba T. Tomilino padėjėjais. Jei S. Skvernelis sumanys kurti ne tik frakciją, bet ir partiją, gali būti, kad Anykščių valstiečiai patrauks paskui S. Skvernelį.

NYKŠČIAI

26 komentarai

 1. Net du ilgalaikiai ministrai pirmininkai vienoje frakcijoje. Labi solidu. Labai.

  • Ir kas gi ten solidaus? Socdemų autoritetą nusmukdęs A.Butkevičius?

  • Sauliaus Skvernelio populiarumo žirgas buvęs 2016 metais jau virto kuinu ir ant jo populiarumo likučių nei Tomilinas su Kukuraičiu, nei Butkevičius su Bakšiene bei kita chebra į Seimą nebeįšuoliuos.

 2. Jūza fon Krakatūza

  Manau, kad Anykščių valstiečiams pakaks sveiko proto nesiskaldyti ir išlaikyti vieningą savo partiją. Pats laikas jiems keisti A.Baurą ir išsirinkti naują skyriaus lyderį. Tūpčioja diedukas vietoje ir tiek. Tik ar jie turi tą naują lyderį išsiauginę? Nesu tikras…

  • taigi vadovų prezidentas Dalys buvo deleguotas net į merus, gali tapti partijos narių ir stot už partijos skyriaus vairo. Užtenka, kad visą gyvenimą prie visų partijų prisiklijuodavo kaip gipsas ir be rūpesčio vartėsi ligoninės rūmuose.

   • Dalys ar Dalis ? :)

    Jei Dalis, tai: „Teisėja Monika Benetė perskaitė, jog per dvejų metų audito tyrimo laikotarpį 2017-2018 metais gydytojas D. Vaiginas priėmė 18 pacientų (2018 m. priimti tik 2 pacientai.“
    Tik 2 ligoniai pas D. Vaiginą per metus?! O algą kaip chirurgas jis kas mėnesį imdavo nekosėdamas? Ko gero už 0,5 etato? Tik du ligoniai tenorėjo pas jį eiti? Tiek degradavo kaip chirurgas? Na taip, toks į ligoninės vadovus labai tinkamas! Tiesiog super !!! Ką ten koks Vasiliauskas arba Jacunskas… 🙂 🙂 🙂

  • tik Baura gali pataisyt padeti ir nuvest teisinga linkme su savo ilgamete patirtimi.

 3. Tomas Tomilinas dirbs „Vardan Lietuvos“? O tai kam jis iki šiol dirbo?!

  • tiksliai, tai kam jie iki siol dirbo , gal Putinui ir Lukosenkai ?

  • ar tiesa, kad rinkiminėje agitacijoje žadėjo atstovauti anykštėnus ? šiaip tai ne europarlamente „prakaituoja“ – gal pagaliau galėtų ir vardan anykštėnų nors kiek pasidarbuoti… ?

 4. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  As jusu nesuprantu komentatoriai. Jau kiek metu partijos skila vienu ir tuo paciu principu. Vieninteliu. Bent jau as kito neizvelgiau.
  Tada kai valdancioji daugumos koalicija pradeda nesutarti savo viduje ir prireikia papildomu ranku kilnotoju… Jums numeta pastoviai ta oficialu spektakli, kaip kudkudaku taip kudkudaku kuris scenoje atstovas ka astovauja…….

  Reiskia vienas is dvieju koncervatoriams nelabai priimtinu politiniu maziuku bus po truputi salinamas is koalicines itakos.

 5. Baura su savo pamočninke jau nereikalingi.Juk Tomukas ne valstietukas,o Baura su Reginute karbauskiniai.Von iš patarėjų

  • bla, bla, ble parašei.
   Anykštėnai, politikai- valstiečių favoritai nėra Seimo nario patarėjai. Jie dirba pagl darbo sutartis PADĖJĖJAIS. T.y. ką Seimo narys paliepia, tą ir padeda ant lėkštutės- vienas gal kiaušinius, kitas ką turi tą padeda, o rajone žaidžia dar valstiečių partijos komandoje, kuri yra rajono tarybos rinktinės sudėtyje.

 6. Nepatikimas žmogus jis tas Tomilinas, jis dirbs tik ne žmonėm o dėl saves

  • jeigu su nepatikimu žmogum dirba ranka rankon ir eina koja kojon jo oficialūs padėjėjai, tai kokią išvadą reikia daryt?

   • Aina naaa...!!!

    Dėl pinigų ir orientaciją, ir lytį pakeistų? Ar ne? Kaip manote? 🙂

    • O ar tu žinai?

     Ar tikrai T. Tomilinas dalyvavo pirmojoje gėjų – lesbijiečių eisenoje Vilniuje?

    • Cekava Zosė

     jeigu asmenys savo lytine orentacija nediskriminuoja kitų visuomenės narių ir nekelia išskirtinių sąlygų savo orentacijai tenkinti prieš kitus visuomenės narius, gyvenančius pagal nusistovėjusias santykių normas ir etikos normų taisykles, tai lai jie tenkinasi tarpusavyje ir svarbu teisingai, bei sąžiningai moka mokesčius valstybei.

    • cituoju aina n… Dėl pinigų ir orientaciją, ir lytį pakeistų?

     Žmogus teigia, dirbs vardan Lietuvos. Ir mes tuo labai tikime.

 7. Nu ir kokie bepročiai balsavo už meluojantį TOMILINĄ. nei Anykščiuose apsigyveno, nei valstiečių tikslų siekė, nei anykštėnų reikalais pasirūpino.Praktiškai anyksčiai be seimo nario.

 8. Prostitutes profesija bus visada

 9. Daug dirbančių vardan Lietuvos. Teoriškai Lietuva turėtų turtėti.

 10. 100% nebalsuosiu už šituos ,ypač už tokius nepatikimus kaip tomilinas ! Lekia kur geriau ir patogiau .

 11. Už tėvyne, už savo pinigine

 12. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  KAS GI BELIEKA SKVERNELIO – TOMILINO POLITCHEBRAI? Bandyti saviveikliniu menu patraukti rinkėjus: https://www.youtube.com/watch?v=pxCVxS3VzBw

 13. Bitės ieško žiedų, musės š….ų. Taip ir šitos muselės nuotraukoje…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.