Tomą Tuskenį deleguos į tarybą

Iš darbo išėjus Audronei Pajarskienei, kuri atstovavo Anykščiams  Regioninėje kultūros taryboje, jos vietą užims Anykščių menų centro direktorius Tomas Tuskenis.

Per ateinantį rajono tarybos posėdį bus balsuojama pakeisti deleguojamą atstovą  ir deleguoti Anykščių menų centro direktorių Tomą Tuskenį (asmeninio albumo nuotrauka) į Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos formuojamą Regioninę kultūros tarybą

Šioje taryboje darbuojasi dar vienas anykštėnas Tautvydas Kontrimavičius.

NYKŠČIAI

18 komentarų

 1. Siūlau Jolanta Pupkiene !!!

 2. per daug rajone pristeigta biudžetinių įstaigų, kurios savo veikla dubliuojasi, o įstaigų “direktoriai“ tada nežino kur savo onarą parodyti.

 3. O tai kaip bus su šios įstaigos teikiamais projektais? Menų centras neteiks ar patys save vertins ir finansuos?

 4. Nepasisekė Anykščiams. Gali projektų į regioninę ir nebeteikti.

  • kaip tik tikimasi politikams, esantiems rajono vadovų postuose prijaučiančių organizacijų ir įstaigų veiklos pakilimo, pritraukiant savo žmogų į komisiją.

 5. Tik J.Pupkienė

 6. siūlyčiau uždrausti deleguoti politikams sau parankius asmenis, o kad delegavimas būtų įmanomas tik nuo bendruomenės surinkus 61 % balsą

  • Būsimas meras

   Reikia konstauoti, kad dabartiniai politiniai rajono vadovai ir jų koalicija taryboje bijo prarasti tiesioginę valdymo įtaką, todėl visaip stengiasi atmesti demokratinių sprendimo būdų pasiūlymus ir nevyriausybinių organizacijų įtraukimą į tokių sričių,- kaip kultūra, švietimas, socialinis aprūpinimas valdymą.

 7. Siūlyč Pajarckų Pritars ir taryba Bo tokių kandidatų daugiau nėra

 8. Netinkamas kandidatas vien jau dėl to, kad vadovauja įstaigai.Anykščių rajono vadovai visai praranda kompetencijas ir pagarbą ką nors siūlydami. Pagarba šiam žmogui, kaip profesionalui savo srities.Nu, bet keista siūlyti įstaigos vadovą, apskritai.

 9. vietoj smalskuvienės

 10. Pritariu, kad didžiausią kompetenciją projektų srityje turi Pupkienė, bet čia turbūt politika, jei taip, tai liūdnoka

 11. Ėj, ko čia parinates,

  Kiek metelių Audrutė buvo šioje taryboje, net pirmininkė paskutinė.., o kaip manote, kas buvo asociacijos „Anykščių šventės“ STEIGĖJA…., o gi ji pati, o kiek ptojektukų šiai asociacijai buvo pafinansuota, pamatytumėt, apsimyžtumėt bekomentuodami..
  Pagarba praregėjusiai savivaldai ir patraukusiai nuo lovio, o Tomas tikrai labai tinkantis, sėkmės jam.

  • Iš šalies

   Tik pats, žmogau, neapsimyžk komentarus berašydamas ir erezijas beskleisdamas. Asociacijos „Anykščių šventės“ vardu kasmet buvo teikiamas tik vienas projektas – kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“, kuris gaudavo finansavimą. Gal manai, kad šitas festivalis blogis Anykščiams? Žmogau, žmogau, kas tau smegenis plauna?

   • iš kairės

    tikimės, kad Tomas su Tomuku ir Antanu atkurs galimybę rajone ir regione rengti dainų ir šokių šventes ir tam bus skiriamas tinamas finansavimas ministerijos ir vietos valdžios prisidėjimas prie liaudies švenčių organizavimo.

 12. Pasiūlytas

  jau pasiūlytas, tai kam dar aušinti burną, nei venas netinkantis žmogus į šią tarybą, kuris yra įstaigos vadovas ir dar biudžetinės

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.