Tarybos narys pasirūpino laiptais

Anykščių rajono tarybos narys iš TS-LKD frakcijos Dominykas Puzinas pasidžiaugė, jog pavyko sutvarkyti vieną Anykščių vietą.

„Smulkmenos, kurios tikiu, jog prisideda prie Anykščių miesto gražinimo ir gyventojų patogumo.Prieš porą savaičių gavau keletą pagalbos prašymų padėti išsiaiškinti kam priklauso avarinės būklės laiptai, esantys Pušyno mikrorajone. Susisiekę gyventojai teigė, jog šiais laiptais dažnai naudojasi asmenys einantys į ir nuo garažų, esančių šalia Pušyno parduotuvės. Džiaugiuosi, jog šiuos avarinės būklės laiptus pavyko per itin trumpą laikotarpį nugriauti ir pastatyti visiškai naujus.

Tikiu, jog ši menka smulkmena apsaugos šio mikrorajono gyventojus nuo traumų“, -skelbia D.Puzinas.

16 komentarų

 1. Gaila man tarybos nario vaizduote , stengiasi įvykiams užbėgti pirmas ir ką nors pasipuikuoti per spsudą. Bet ką tas jaunuolis pasiūlė ar parengė kažkokį projektą to spauda dar neskelbė .Mažiau reklamos daugiau d.arbų

 2. Zosė de la' Antosė :)

  O tai kur nuotraukose betoną maišantis ir laiptus betonuojantis Dominykas Puzinas? Kas jį iš fotkės iškirpo, a ? Kur padėjo? A ja jai… Negerai! Ar tik ne „Nykščiai“ čia bus kalti? Kada visa tai ištirs prokuratūra, CŽV ir STT ? !

 3. Į pagalbą Dominykui :)

  Nieko man negaila!
  Nieko man nereik!
  Dažniau Puziniokai
  Reklamuotis eik.

  Mat tavųjų kregždžių
  Reitingai prasti…
  Tiktai per reklamą
  Sau padėt gali.

  Atidžiai stebėki
  Ką nuveiks Tubys
  Po to garsiai rėki:
  Aš tai, o ne jis !!!

 4. Žmogus pradeda nuo mažų,smulkių darbelių,bet DARO,o kiti ką?Šaunuolis Dominykas,o visiems neįtiksi,darysi blogai,nedarysi vėl blogai.

 5. Gal mielas tarybos narys pasurūpuis ir tuo, kas priklauso savuvakdybrs įmonei vykdančiai buitinių atliekų surikimą ir bendro naudojimo konteinerių eksploataciją.
  Ar nesijaučia politikui ne chigieniškaz kvapas iš nedezinfekuojamų mišrių atliekų konteinerių aikštelių karštomis dienomis?

 6. Apie kvapą iš konteinerių tai jau nežmoniškas reikalas ,matosi,kad niekas nepasikeis be įsikišimo iš aukščiau,bet dar parašysiu baisiai. Kam buvo pastatyti tekstilei konteineriai ? Atvažiuoja išvežti šiukšlių mašina,atrakina konteinerį,paima glėbiais skudurus (drabužius)ir sumeta į atliekų konteinerį , bet kas taip gali ir sugalvoti ,spęskite ar tai gerai patys.

  • Juokinga ir graudu, kai tokius „pasiekimus“ (eilinius planinius) darbus prisiima kaip savo. Tik laiku reikia nubėgti, nusifotografuoti ir paviešinti. Dominykai, nespėjai ar nežinojai, kad šeštadienį iki vėlumos prie ligoninės esančiame žiede ir prie naujai įrengto tako link ligoninės buvo sodinamos gėlės. Būtum nusifotografavęs ir pasirenkamavęs, kad va, rangovą privertei gėles pasodinti.

 7. Į pagalbą Dominykui :)

  Žinoma panele Laima! Dominykas paėmė į rankas kastuvą, maišė žvyrą su cementu, kibirais nešė betoną ir krėtė, lygino, prakaitą braukė. O va atsirado niekadėjų, kurie tvirtina, kad šituos laiptų tvarkymo darbus padarė komunalininkai. Tiesiog baisu! Siūlau organizuoti mitingą Dominykui ginti !!! Tamsta jame rėžk ugningą prakalbą!

 8. Tie laiptai smulkmena, kodėl neremontuoji laiptų į Laimės žiburį, Vorutos kalną? Reikia dirbti nuo pradžios, sistemingai, o nesigirti – čia didelis nulis. Ir bėgti prieš traukinį nereikia – jaunuoli, daugiau bendrauk su meru duok pasiūlymus, tarkytės.

 9. Sutvarkykit laiptus naujose kapinėse !!!

 10. Piktiems žmonėms

  Žmogus nedaro – blogai, daro- dar blogiau. Kas jums žmonės yra?

 11. situos laiptus reikejo visai panaikimt ir kam tas piaras

 12. Šaunuolis, nesvarbu nuo kurio Anykščių galo pradeda, bet traumų žmonėms nereikia , taip ir toliau žmogau. Ir nesikabinėkite žmonės prie jaunimo. Džiaukites kad žmogus stengiasi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.