Tartasi dėl galimybės perkelti Anykščių PSPC į Anykščių ligoninę

Šiandien rajono mero Kęstučio Tubio kabinete įvyko susitikimas, kurio metu ieškota būdų, kaip polikliniką ir ligoninę sutalpinti po vienu stogu.
Susitikime dalyvavo rajono vadovai, Savivaldybės gydytoja, Savivaldybės administracijos Statybos, Investicijų ir projektų valdymo, Viešųjų pirkimų ir turto skyrių vedėjai, Anykščių PSPC ir Anykščių ligoninės vadovai.  
„Iš rajono gyventojų ne kartą esu sulaukęs skundų dėl nepatogumų, kai iš poliklinikos tenka dar tą pačią dieną keliauti į ligoninę. Þmonės sako kartais net susipainiojantys, kur jiems reikia atvykti, o kur dar reikalingi tyrimai – juk ne visus juos gyventojams gali atlikti poliklinikos dirbantys medikai. Tikiu, kad Anykščių PSPC ir perkėlimas į laisvas ligoninės patalpas Anykščių rajono gyventojams kainuotų ne tik mažiau laiko, bet ir jėgų“, – sakė Savivaldybės meras K. Tubis.
Idėja į laisvas Anykščių ligoninės patalpas perkelti Anykščių PSPC – ne naujiena. Ji buvo pradėta vystyti dar 2008 m., kai parengus galimybių studiją į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją buvo kreiptasi dėl galimo finansavimo. Pastarasis gautas nebuvo. Šiais metais pateikus prašymą jis taip pat nebuvo patenkintas.
Susitikime dalyvavusiems rajono ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovams išreiškus pritarimą Anykščių PSPC perkėlimui į laisvas Anykščių ligoninės patalpas, buvo nuspręsta parengti investicinį projektą, kurio metu būtų įvertintas šios idėjos visuomeninis-ekonominis naudingumas, tikslingai pasirengta paraiškos teikimui.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.