Tarsis dėl sveikatos centro įkūrimo

Medicinos reforma eina į priekį. Trečiadienį, rugpjūčio 2 dieną, rajono meras Kęstutis Tubis, vicemerė ir administracijos direktorė dalyvaus pasitarime.

Vadovų darbotvarkėse nurodoma, kad 13 valandą vyks Lietuvos savivaldybių asociacijos nuotolinis pasitarimas dėl sveikatos centrų įkūrimo savivaldybėse.

Šis procesas pasisuko ne visai taip, kaip planuota, ir jau sukėlė nemažai triukšmo. Po bandymo kurti sveikatos centrą ligoninę Zarasuose paliko dalis gydytojų ir slaugytojų. Darbą žada plikti nemažai gydytojų Raseiniuose, o Vilniaus centro polikliniką per pusmetį paliko 40 darbuotojų.

Nuotraukoje – K.Tubis gegužės mėnesį vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos susirinkime.

NYKŠČIAI

5 komentarai

  1. O tai medikų atstovų pasitarime nebus? Jų nuomonė nesvarbi?

  2. paskui stebisi, kad būriais išeina iš darbo. Valdininkai labai gerai žino kaip žmones gydyti.

  3. Zarasų istorija aiški. Ligoninės vadovas, socialdemokratas, pasirinko tarybos nario algą, o ne atsakomybę už ligoninę. Gabumų intrigoms ligoninės vadovas turi, tai reikia pripažinti. Bet tiesa jau aiški visam Zarasų kraštui. Tai, kad valstietis Raseinių meras, kuris nepagailėjo Seimo nario posto, tuo pačiu nepagailėjo ir mokesčių mokėtojų pinigų, nes reiks naujų rinkimų, irgi nemenkas intrigantas visiems žinoma nuo seno. Bet jo bėda, kad jis mokslininkas ir nėra pareigingas. Atsiminkite, kad pasyviausiai Seimo sesijos metu balsavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narys Arvydas Nekrošius (38,61 proc.)

    • parašykit plačiau kas ten tuose Zarasuose ir Raseiniuose buvo ir yra, nes kol kas tik kažkokios užuominos.

      • Ir Anykščių savivaldybėje ir Zarasuose dirbta pagal tą patį scenarijų. Išeinantiems iš darbo sumokamos didelės išeitinės o paskui kaip niekur nieko sugrįš į darbą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.