Tapo komiteto pirmininko pavaduotoja

Anykščių rajono tarybos narė, liberalė Irma Smalskienė, pranešė, kad ją paskyrė į naujas pareigas.

Apie tai I.Smalskienė paskelbė savo socialinio tinklo paskyroje: “ Vakar su moterimis liberalėmis iš visos Lietuvos rinkomės į ataskaitinį Moterų Liberalių komitetas posėdį, kuriame rinkome naująją pirmininkę.
Balsų dauguma buvusi pirmininkė Daiva Juodelienė vairą perdavė Joniškio skyriaus narei Indrė Stalnionienė, kuri pasiskyrė savo komandą. Džiaugiuosi, kad naujoji pirmininkė man patikėjo pavaduotojos poziciją ir kartu su Aušra Simonavičiūtė ir Julija Paltanavičiūtė padėsime kuruoti komiteto darbą.
Ir žinoma, kokia išvyka be kultūrinių-pažintinių pramogų? Su kompanija susipažinome su Joniškio istorija, senamiesčiu, aplankėme Jakiškio dvarą ir jo charizmatiškąją šeimininkę Meilę, o vėliau mokėmės raityti virtienius.
Susitikimai su šiomis moterimis kupini juoko ir optimizmo, o po jų grįžtu labai įsikvėpusi. Be gali džiaugiuosi, kad likimas lėmė įsilieti į jų būrį ir po truputį pažindintis su liberalėmis iš visos Lietuvos“, – paskelbė I.Smalskienė.

6 komentarai

  1. Džiaukis džiaukis, kol kitos moterys nežino kas yra liberalai. Jūs tik save mylit, gerbiat ir vertinat. Jums nieko nėra visuomeniško, visiems tinkančio ir vertingo. Tik jūs patys sau svarbūs. Jūsų devizas-„Kiekvienas pasirūpina savimi, tada nereikės rūpntis kitais“. Mums tai nepriimtina. Mes rūpinamės ne tik savimi, bet matome ir aplink esančius, gal ir vargingesnius ar sunkiau besiverčiančius. Užsieny, jau jūsų devizai eina į šoną. Nesididžiuok čia labai.

  2. pakeitus trus vyrus, kaip Siegel patyrus, nebijo satyros

  3. Krikščioniškas klausimiukas :)

    Pareigos aukštos kaip šaukštas, o kokia alga į rankas? 🙂

  4. vyksta akcijė, luktelk

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.