„Sveikinimą“ atsiuntė iš vakaro

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, paprastai Anykščių savivaldybės vadovai sveikindavo spaudos darbuotojus. Šiemet mero Sigučio Obelevičiaus  „sveikinimą“ gavome iš vakaro per Visuomenės informavimo etikos komisiją.

Visuomenės informavimo etikos komisija gegužės 6 dieną informavo, kad gautas mero Sigučio Obelevičiaus skundas dėl publikacijos. Simboliška, kad  Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną kaip tik apskųsta publikacija „Anykščių vadovai informuoja. Susidomėjo 1 žmogus“,  kur kritiškai atsiliepėme į savivaldybės komunikacija su visuomene, o kai kuriais atvejais – jos ir nebuvimą. 

Bet kokiu atveju, jaučiamės neužmiršti ir dėkojame merui Sigučiui Obelevičiui ir jo komandai bei administracijos darbuotojams, plušėjusiems rengiant skundą, ir siunčiame virtualių gėlių.

NYKŠČIAI

10 komentarų

 1. Rūpestis visada žavi. Tas tiesa.

 2. Spaudos draudimas 1864–1904 buvo viena Rusijos valdžios politinių priemonių, kuriomis siekta sutrukdyti natūralią lietuvių tautos raidą ir surusinti lietuvius

 3. Degraduoja gana sparčiai.

 4. Vieni ant kitų taškotės,o naudos 0.

  • Pastebėjimas

   Spauda ir yra, kad pareikštų kritiką politiniams vadovams, o jų valia tą kritiką paneigti ir įridyti, kad teisūs :).
   Bet politikai yra įtakojami verslo atstovų ir dažnai naudojasi valdžios jėgos funkcija, pastumdami, kaip ir kaimyninėje Baltarusijoje

 5. Svarbu ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

  Kritiką ir melą reikia skirti.🐓😁

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.