Stumdėsi eilėje

Vakar Anykščių rajono savivaldybę užplūdo kompensacijų už šildymą prašytojai. Per dieną gauta daugiau nei 100 prašymų. Socialinės paramos skyriaus darbuotojai tiksliai negali pasakyti, kodėl žmonės taip gausiai kreipėsi praėjusį pirmadienį, tačiau manoma, kad tai dėl to, jog kai kuriuose didmiesčiuose startavo šildymo sezonas.
Vilnius apie tai, jog pradeda tiekti šilumą darželiams, mokykloms ir ligoninėms pranešė dar praėjusią savaitę. O nuo šio ketvirtadienio sostinėje bus šildomi ir daugiabučiai.
„Kol kas negalime tiksliai prognozuoti, kiek šiais metais bus kompensacijų gavėjų. Tai bus aišku gerokai vėliau. Galime tik pasakyti, jog vakar žmonės kažko išsigando. Šiandien tokio susigrūdimo jau nėra. Dirbantieji gauna kompensacijas trims mėnesiams, po to vėl turi pristatyti duomenis apie pajamas. Pensininkams, kurių gaunamos lėšos kinta rečiau, kompensacijos nustatomos ilgesniam laikui“, – sakė Socialinės paramos skyriaus laikinoji vadovė Gintarė Noliūtė.
Kasmet maždaug pusantro tūkstančio besikreipiančiųjų išmokama apie pusę milijono eurų kompensacijų už įvairius patarnavimus.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.