Stiklo meistrė Vilniuje kurs detektyvą

Anykščių menų inkubatoriuje reziduojanti menininkė Justė Kamarauskaitė kovo 24 dieną Vilniuje atidaro parodą, kuri atkeliaus ir į Anykščius.

Paroda bus atidaryta Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) vienuolyne, o vadinsis „Saulė, smėlis ir trys poros batų“. Paprašyta paaiškinti, kas tai per paroda ir kodėl taip vadinasi, J.Kamarauskaitė dėstė, kad tai trijų menininkių projektas, apjungsiantis tris vietas, tris bendruomenes ir tris erdves. Justė Kamarauskaitė parodoje pristato darbus iš stiklo, Urtė Bimbaitė- grafikos, Indrė Aleksiejūnienė- keramikos. „Parodos idėja- kurpti detektyvo istoriją ir kartu su dalyviais atrasti atsakymus slypinčius vaizduose“, – sakė J.Kamarauskaitė (nuotraukoje).

Beje, į parodos atidarymą kovo 24 dieną 12 valandą kviečiami ir Vilniuje gyvenantys anykštėnai, nes bus galimybė prisijungti prie kūrybinių dirbtuvių. Jų metu sukurti eksponatai bus vežami demonstruoti į kitas parodos vietas. „Į Anykščius paroda „Saulė, smėlis ir trys poros batų“ turėtų atkeliauti gegužės mėnesį“, – sakė J. Kamarauskaitė. Be to, paroda bus vežama ir į Palangą.

Linas BITVINSKAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.