Sprendimas bus darbo pabaigoje (video)

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) šiandien nagrinėja K.Tubio skundą. Vykstant teismo posėdžiui, Anykščiuose jau sklando gandai apie posėdžio baigtį ir priimtą sprendimą. Tačiau sprendimas dar nepaskelbtas.

K. Tubis kreipėsi į LVAT su prašymu panaikinti VRK 2023 m. kovo 7 d. priimtą sprendimą „Dėl kandidato Kęstučio Tubio registravimo panaikinimo“ ir įpareigoti VRK atstatyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidato Kęstučio Tubio registravimą kandidatu.

Teisėjų kolegija posėdį pradėjo 10 valandą. Šiuo metu teisėjai išėjo ir rašomas sprendimas. Sprendimas, preliminariomis žiniomis, bus paskelbtas 16 valandą 30 minučių. O kaip atrodo posėdis, atsiuntė filmuotą medžiagą Laimas Fergizas.

Beje, LVAT vakar atsisakė priimti pareiškėjo Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skundą, kuriuo buvo prašoma pripažinti, kad rinkėjams renkant Anykščių rajono merą buvo padaryta esminė įtaka ir nebuvo galima nustatyti išrinkto kandidato. 

NYKŠČIAI

20 komentarų

 1. Sigučio reklamą, manau, galite nuimti.

 2. Kai Anykščiuose debatų metu visų partijų,išskyrus valstiečių, lyderiai pareiškė paramą paradams, o šeimų sąjūdžio atstovus apibūdino paniekinančiai, tapo aišku, kad per 30 metų nuo komunizmo ideologojų neatitrūkom ir mes,kaip anykštėnai, tikrai nerūpim su savo problemom vietiniams politikieriams. Liepia partija šlovint genderizmą,narkotikus,įvairialyčius,stambulo konvencijas,tai griūdami tą ir daro. Dzin, visokios tradicijos, tautinė tapatybė,konservatyvios vertybės.Vokietijoj valdžia pagyvenusius žmones jau prievarta iškelia iš namų,o jų būstus užleidžia..pabėgeliams. Tie vokiečiai ,kurie protestuoja,apšaukiami netolerastais,priešais ir t.t.Miesto meru turi būti asmenybė su stuburu, o ne partinis klapčiukas,kuris aklai vykdo visas iš viršaus nuleidžiamas žalą nešančias madas ir instrukcijas.Širvintoms, Druskininkams,Jonavai pasisekė su merais.

 3. KESTAI LAIKYKIS 3050 ZMONIU PALAIKOM TAVE STIPRYBES LAUKIAM SPENDYMO JAI GERAI BUS BEGAM BALSUOTI UZ TAVE

 4. Kęstuti laikykis. Mes su Tavimi, visi rinkėjai laukiam grįžtant. Atsibodo šitie putleriai.

 5. Kestukai 3050 vagių ir korumpuotų su tavim mes laimėsim

  • Peržengėte visas padorumo, etikos, teisines ribas. Ar visada visus leidžiate sau pravardžiuotį taip, kaip jums ant seilės užeina? O paskui , ko gero, rypaujate, kad kiti jūsų nemyli ir negerbia.

 6. Atsakymas visiems

  KO tai nesuprantu, teismo sprendimo dar nėra , o Obelevičius jau kandidatas į merus. Gaila žmogelio taip nenori palikti mero kėdės, kad patekimo priemonės nesvarbu. Kažin ar kandidatas atitinka partijos krikščioniškas vertybes. Ai, ai ai………….

 7. Kęstutis Anykščiuosr jau laimėjo !!!

  Kad ir koks bebūtų šio teismo sprendimas , Kęstutis Anykščiuose jau laimėjo ir galės vaikščioti su pakelta galva . Jis turi 3050 žmonių palaikymą . Visiškai priešingai nei mums , galbūt bus , primestas „meras“.

 8. Nekoncervas

  Jei Kęstučiui leis dalyvaut antram ture, aš siūlyčiau visus balsus išankstinio balsavimo, kuriuos gavo abalevicius, užskaityt kaip balsus už Kęstutį. Būtų sąžininga 😊

 9. Man atrodo, kad sigučiui labai nesmagi šita situacija ir dar tas purvo pylimas ant galvos. Juk ne jis sukūrė tokią padėtį. Jis savotiškas įkaitas.

 10. VAT panaikino VRK sprendimą šalinti Tubį iš rinkimų

 11. Valio!!! Kęstuti tik pirmyn.

 12. Sėkmės Kęstučiui ir daug kartų jam valio.
  Ir nuimkite iš ekrano tą, kuris meru jau niekad nebus. Juk prašiau.

 13. pensininkam

  taip ir toliau balsuokit ir paskui verkit,kad galo su galu nesuduriat ir sėdit visiškoj šiknoj…

 14. VISKAS JAU GERAI KESTUTIS VARO I RINKIMUS IR SUTRIUSKINS BALSAIS TA ZIOGELI.

 15. Atsibuskit zmones

  ZMONES ATSIBUSKIT
  Baisiuosi anykstenu neissilavinimu, kai
  balsuoja uz zmogu, kuris teistas ir nuteistas uz korupcija… Taip ar taip jis meru nebus, todėl balsuojate už nieka.
  Panevėžio apygardos teismo pripažintas kaltu dėl prekybos poveikiu. Jam skirta beveik 10 tūkst. eurų bauda, taip pat ATIMTA TEISĖ KETVERIUS METUS DIRBTI VALSTYBĖS TARNYBOJE!!!

 16. Ar ne taip

  Apsivoges ,,meras” valdys miesteli… tuo viskas ir pasakyta.

 17. Nusivyles anykstenais

  Visi 3050 balsavusiu uz ji – nebeturi teises stumti ant valdzios, kokie visi korumpuoti vagys ir zulikai.

 18. Koks skirtumas

  O patis labai sąžiningi beg balsuoti už žiogeli melagi šita

 19. Valio teisibe nugalejo. Visi uz Tubi dabar balsuos. O Koncervatorei liskit i krumoksnius ce ne pile purvais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.