Smagi rudens šventė Levaniškiuose

 

Spalio 21- osios  popietę  auksiniais rudens lapų nubarstytais takais levaniškiečiai ir svečiai skubėjo į Levaniškių bendruomenės „Abipus Nevėžio“ namus. Šventės dalyvius pasitiko nuotaikingos ir kūrybingos rudeninės dekoracijos. Sugužėję į vidų, visi gėrėjosi rudeninėmis puokštėmis ir stenduose įamžintomis šimtmečio akimirkomis.
Bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė pasveikino visus  rudens darbų pabaigtuvių proga, džiaugėsi bendruomenės organizuotais gražiausiai tvarkomų sodybų rinkimų rezultatais. Komisijos pirmininkas Aloyzas ir dvi žavios  asistentės Ieva ir Viktorija įteikė padėkas ir auksinius obuolius gražiausių sodybų šeimininkams.
Rodomose skaidrėse susirinkusieji grožėjosi išpuoselėtais sodybų kampeliais, žiedų gausa. Saldžiomis dovanėlėmis bei suvenyrais su Lietuvos šimtmečio simbolika buvo apdovanoti  rudeninių puokščių bei kompozicijų kūrėjai. Į bendrą šokį ir dainą šventės dalyvius įsuko muzikantai iš Ukmergės –  kapela „Provincija“.  Ypatingai visus sužavėjo jaunasis atlikėjas Ruslanas.
Pasilinksminę visi ragavo kvapnią ir gardžią šaunių bendruomenės gaspadinių virtą košę. Nepastebimai ir smagiai prabėgo šventės laikas. Ypatingos ir mielos buvo  Staselės Šeštokienės  dovanos. Ačiū  šventės organizatoriams ir rengėjams Nerijai, Linai, Vandai, Jolitai, Antanui, Justei, Nerijui, Mindaugui ir vi-siems levaniškiečiams, prisidėjusiems prie gražios šventės.
Smagu, kad bendruomenei nestinga  aktyvumo ir išradingumo, noro susitelkti, kurti ir įgyvendinti gražius sumanymus.

Daiva Tolušytė

2 komentarai

  1. kuo toliau tuo daugiau svencianciu ir zmoniu daugeja ,saunuoliai

  2. Smagu ziureti,kiek pagyvenusiu zmoniu susirinko,dazniau tokiu svenciu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.