Šieno rulonai vos neužblokavo Anykščių (fotogalerija)

Iš ryto pradėjęs krapnoti lietus apsunkino eismo sąlygas. Apie 10 valandą netoli Anykščių autobusų stoties įvyko eismo įvykis.

Nepasisekė traktoriumi „New Holland“ šieno rulonus vežusiam traktoriaus vairuotojui. Visai prieš muziejaus kalnelį traktoriaus priekaba su rulonais atsitrenkė į eismo salelės ženklą, o rulonai išbiro, visa laimė, kad į muziejaus pusę, o ne ant kelio, todėl buvo užblokuota tik viena eismo pusė, tačiau eismas per Šventosios tiltą buvo sutrikdytas.

Mieste tuoj pat ėmė formuotis eismo spūstys, automobilių eilė nusidriekė iki pat „Maxima“ parduotuvės. Atvykusi policija reguliavo eismą, automobilių srautą nukreipdama per autobusų stoties teritoriją. Vėliau traktorius buvo patrauktas nuo kelio, o keltuvas suvežė išbirusius rulonus į autobusų stoties teritoriją, kur jie vėl buvo pakrauti ant priekabos.

Preliminariais duomenimis, per eismo įvykį niekas nenukentėjo.

15 komentarų

 1. mazai saleliu pridare reiketu daugiau arba uzdrausti furom ir traktoriam cia gi kurortinis miestas

  • Pats sau uzdrausk. Ne specialiai tai įvyko buvo skydus kelio ruožas žmogus ne kaltas kad taip nutiko. Ir dar nėra pripažintas kaip kurortinis miestas pasiguglink😡🤬

 2. Ko skubet jeigu ir taip matosi,kad papuve rulonai?

 3. Ce panašiau žirklės padarė kai priekaba be stabdziu

  • Visi tik suda rasyt sugeba ziurekit koks keles kaip palyja slidu uzmete stabdant ir nk blogo miestieciai jus susikti

 4. Pats sau uzdrausk. 😡Ne specialiai tai įvyko buvo skydus kelio ruožas žmogus ne kaltas kad taip nutiko. Reikia daugiau ženklų ispejanciu apie slydu kelio ruožą toje vietoje po lietaus ir drausti nieko ne reikia sau uždrausk vazuot į Anykščius durnius😡 dėl salelių taip daugiau reikia. Ir neuzsisvaikyt kad čia kurortinis miestas ne pripazinta oficialiai kad taip ira tad atsipeikiokit

 5. Pats sau uzdrausk. 😡Ne specialiai tai įvyko buvo skydus kelio ruožas žmogus ne kaltas kad taip nutiko. Reikia daugiau ženklų ispejanciu apie slydu kelio ruožą toje vietoje po lietaus ir drausti nieko ne reikia sau uždrausk vazuot į Anykščius durnius😡 dėl salelių taip daugiau reikia. Ir neuzsisvaikyt kad čia kurortinis miestas ne pripazinta oficialiai kad taip ira tad atsipeikiokit

  • eismas ir transportas

   pagal valstietį rajono mera čia savivaldybė nieko negali padėti. Kaltas Vilnius, kad slidžią asfalto dangą paklojo per gatvės rekonstrukciją.
   Faktas, kad ši gatvės atkarpa yra avaringa esant šlapiai kelio dangai ir kelio projektuotojai arba staybininkai kartu su savivaldybės administracija turi peržiūrėti technines sąlygas dėl lietaus vandens nuvedimo atititikimo kelio dangai ir pčios kelio dangos šiurkštumo esant lietui. Gal yra ten savivaldybėje tokia vadinama saugaus eismo komisija, kuri privalėtų nagrinėti esismo įvikių priežastis ir imtis veiksmų mažinančių galimas technines ar kitas eismo avarijas, kurios gali kainuoti ir žmonių sveikatą ar gyvybę.

 6. Vairuoju sunkvežimius, anksčiau kelias buvo platus lengvai pravažiuojamas, dabar tik ir žiūrėk kad neužvažiuotum ant salos. .. Dekit pragare kas tai padarė, arba dvėskit nuo skiepų..

 7. Seklys morka

  Visos žinutės su raudonu veideliu vienas ir tas pats komentatorius. O dėl kelio slidumo didžiausi ekspertai tai BMW, bet šį kartą nesiskundė.

 8. O būtu buve ne papraščiau gulinti policinika pastatyt kaip normaliose šalyse miestuose vietoi tokio Šūdo?

  • Aš galvoju jeigu jau policininkas gulintis tai jam nebestovi. Statyk kaip nori… Vat, galvoju jeigu atsigultų policininkė, tai visi vairuojantys sveiki vyrai sumažintų greitį, net ir sustotų prie jos 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.