Šaukštas deguto ir vartelius užrakina

Į redakciją vėl kreipėsi žmonės, kurie į kolektyvinius sodus buvo įpratę eiti per UAB „Anykščių vandenys“ teritoriją. Jie teigė, kad varteliai tai užsukami, tai vėl atsukami… Šios bendrovės direktorius Alvydas Gervinskas teigia, kad varteliai buvo užsukti po konflikto.
„Pirmiausia tie varteliai yra nelegalūs. Tai yra UAB „Anykščių vandenys“ teritorija. Žinoma, mes suprantam, kad žmonės taip gerokai sutrumpina kelią. Varteliai buvo užsukti ne šiaip – įvyko konfliktas su budėtojais. Nors šalia yra šunų vedžiojimo aikštelė, kai kurie gyventojai įprato į „Anykščių vandenys“ teritoriją atvesti šunis. Su vienu vyriškiu kilo konfliktas, tad budėtojas vartelius ir užsuko. Kaip sakoma – šaukštas deguto statinę medaus sugadina“, – aiškino A. Gervinskas.
Vis dėlto, suprasdamas ilgamečius žmonių įpročius, A. Gervinskas šioje istorijoje dar nededa taško. „Jeigu gyventojai tik pereis, tai gerai, bet jei vėl konfliktai, tada galutinai užtversime praėjimą, tiesiog pakabinsime spyną“, – sakė A. Gervinskas.
Linas BITVINSKAS

9 komentarai

 1. Kada atleisit buvusio mero politinio pasitikėjimo asmenį A. Liogę?

 2. Alvydui Gervinskui

  Nei trumpai, nei ilgai, nei su šunimis, nei be jų vandenvietės teritoriojoje neleistina būti pašaliniams asmenims. Jūs, vadovas, privalote užtikrinti, kad į saugomą objektą jokie pašaliniai asmenys nepatektų.

  • Vietoje P.S.

   Visoje ES vandenviečių teritorijos yra strateginės svarbos objektai ir griežtai saugomi. Jokie pašaliniai į jas patekti negali. Tokia tvarka privalo būti ir Anykščių rajone.

 3. Kada atleisit,buvusio mero, politinio pasitikėjimo asmenį A. Liogę? Kam anas reikalingas,kam tokie pinigai švaistomi? Kur vadovo kieta ranka? Ar vis dar Tubio bijo,ar kitokių reikalų yra?

 4. Tai griežto sanitarinio režimo zona ir jokie pašaliniai asmenys negali ten pakliūti.

 5. Tegul pypina aplinkui 😁

 6. Ar tikrai reikalinga tokia didelė teritorija?

  • Taip. Ir savo sodo nenorėtumėte paversti visų kaimynų praėjimo taku ir susimažinti jo ribas dėl kitų patogumo.
   Sveikatos ir daugiau susikalbėjimo bei supratimo linkime.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.