Šalino medį

Ugniagesiai informuoja, kad praeitą parą buvo vienas iškvietimas.

Pranešama, kad kovo 3 dieną, apie 20:01 val., vyko į Anykščių rajono Andrioniškio seniūnijos Pirmaliūnio kaimą, kur ant kelio buvo užvirtęs medis.
„Atvykus PGP į vietą, grandininiu pjūklu medis pašalintas, atlaisvintas kelias.”, -rašoma suvestinėje. Asociatyvi nuotr.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *