S. Rasalas: „…nes gražų daiktą daryti gera“

Iki Vėlinių Anykščių rajono administracija įsipareigojo pabaigti Vilniaus gatvės rekonstrukciją ir įvažiavimą į kapines.
Remonto darbus stebinčių gyventojų nuomone, šios arterijos važiuojamoji dalis – siaurinama. Tačiau yra ne taip. Priešingai – kurį laiką tik lopytos gatvės asfaltuota danga išliks tokia pati, o įvažiavimas į naująsias kapines praplatės.Buvo siauras asfaltas ir kelkraščiai – nuo 30-ties iki 50-ties centimetrų. Po remonto jie iš abiejų pusių bus po 75 centimetrus. Buvo beveik 4 m. pločio asfaltas ir kelkraštis – nuo 30-ties iki 50-ties centimetrų. Po remonto kelkraštis bus 75 centimetrų pločio. Gatvės plotis 4,75 m.
„Þmonės pastebi šioje gatvėje sustatytus gražaus dizaino šviestuvus. Tačiau jie pasižymės ne tik tuo. Energiją taupantis ledinis apšvietimas suplanuotas taip, jog vienas šviestuvas apšvies pėsčiųjų taką, kitas važiuojamąją dalį. Bus saugiau ne tik pėstiesiems, bet ir gatvėje paliktiems automobiliams. Sumažės vagysčių iš automobilių. Šiuo metu daugiausiai problemų kelia atkarpa prie naujųjų miesto kapinių. Tačiau kol kas kitaip nebus, nes vyksta darbai. Ten buvo siauras asfaltas ir kelkraščiai – nuo 30-ties iki 50-ties centimetrų. Po remonto jie iš abiejų pusių bus po 75 centimetrus. Bus įrengtos 24-ios automobilių stovėjimo vietos. Be to, šioje vietoje nebus jokių kelio ženklų draudžiančių stovėti ar sustoti. Tad prireikus, mašinas bus galima palikti ir gatvėje.Važiuojamoji dalis niekur nebus susiaurinta. Rangovai įsitikinę, jog ši gatvė kartu su Þiburio galės varžytis dėl gražiausios titulo ir tai juos motyvuoja”, – dėstė S. Rasalas.
Vilniaus gatvės puskilometrio atkarpa jau kuris laikas erzino ir SPA Vilnius – Anykščiai klientus. Duobėta bei kartais palopoma danga šią vasarą tekdavo dardėti ir pramoginio traukinuko keleiviams.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.