S. Filipavičius: „Situacija – nenormali“

Vos mėnuo iki didžiausios krašto medžiotojų šventės – Šv. Huberto dienos. Pasirengimas įsibėgėja, tačiau šventinę nuotaiką temdo tebesitęsiantys nesutarimai Debeikių plotuose.
Kelerius metus jau trunkantis konfliktas tarp būrelio medžiotojų ir žemės savininkų niekaip nesibaigia. Abi pusės viena kitą kaltina būtais ir nebūtais dalykais, o kalbamasi tik teismuose. Nesutarimų nepajėgia išspręsti net parlamentarai.
„Aiškiai juntama destruktyvi grupelės žmonių, norinčių užvaldyti tuos medžioklės plotus, veikla. Tai nenormalu. Į tai įsitraukę net Seimo lobistai. Teko vietinių medžiotojų kvietimu tenai dalyvauti medžioklėje. Tai sėdint bokštelyje, atvažiavo automobilis, aiškiai jame buvę asmenys pastebėjo mane ir kiek pavažiavę ėmė šaudyti iš žvėris baidančių patrankų. Susodinti konfliktuojančias puses prie bendro stalo pasikalbėti – jau nebėra kam. Kuo viskas baigsis, niekas nežino“, – situaciją apibūdino Troškūnų klebonas Saulius Filipavičius.     
Medžiotojus iš Lietuvos ir užsienio sutraukianti Šv. Huberto šventė šiais metais prasidės lapkričio 5-tą dieną, 8 val. ryto, Šv. mišiomis.
Nuo Šv. Huberto Lietuvoje prasidėdavo medžioklės sezonas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.