Ruošiasi gausiam snygiui ir prašo gyventojų kantrybės

Sinoptikai prognozuoja, jog šiandien kone visoje Lietuvoje prasidės kelias dienas truksiantis snygis, galimas plikledis, daugelyje rajonų pustys. Per artimiausias tris paras sniego danga vietomis gali išaugti net iki 30 cm. „Ecoservice“ grupės kelių priežiūros komandos pasiruošusios nenutrūkstamiems darbams ir prašo gyventojų būti kantriais bei bendradarbiauti. 

Prasidėjus snygiui, į bendrovės prižiūrimus kelius bus paleista visa turima valymo ir barstymo technika. Šiuo metu beveik visuose prižiūrimuose miestuose maršrutai nubarstyti druska bei smėlio ir druskos mišiniais ir toliau intensyviai ruošiamasi snygiui. Ypatingas dėmesys skiriamas pavojingiausiems ruožams – tiltams, įkalnėms ir nuokalnėms, viadukams ir šie ruožai bus prižiūrimi nuolat. Kadangi net ir didžiausioms komandoms nėra galimybių vienu kartu nuo visų prižiūrimų kelių nuvalyti sniegą ir juos pabarstyti, bus atsižvelgiama į kelių eismo intensyvumą, pirmiausiai bus tvarkomi savivaldybių nustatyti prioritetiniai maršrutai – dažniausiai gatvės link viešųjų ir gydymo įstaigų. Tuomet gyvenamieji ir daugiabučių rajonai, po to – žvyrkeliai ir kiti neasfaltuoti keliai

Susiklosčius ekstremalioms meteorologinėms sąlygoms, gyventojai raginami būti kantrūs ir supratingi. Taip pat bendradarbiauti bei pasirūpinti savo saugumu – esant galimybei verčiau likti namuose. Jei aplinkybės neleidžia pasilikti namuose, pėstieji turėtų būti atsargūs ir neskubėti, pasirūpinti tinkama avalyne neslystančiu padu. Vairuotojams patariama skirti laiko kruopščiai nuvalyti automobilio stiklus, laikytis saugaus atstumo tarp visų eismo dalyvių bei pasirinkti saugų važiavimo greitį. Taip pat nestatyti automobilių šalia medžių, kad sniego neatlaikiusios šakos jų neapgadintų.

Gintarė Bačinskaitė

21 komentaras

 1. pušyno mykro rajone dar nei karto nebuvo valyti takai tarp namu link pardotūvės nors ir prie laiptinių valoma kai viskas būna suminta

  • maziau gerkit , pasiimkit kastuvus ir nusikaskit , o dabar tik laukia 10 val. kada bus galima alkoholio nusipirkt.

   • pirkdami valstybės licencijuotą produktą gyventojai papildo valstybės ir rajo biudžeto sąskaitą iš kurios rajono savivaldybė perka paslaugas dėl viešų miesto vietų priežiūros, valymo darbų.
    Taigi niekas čia už dyka nieko nedaro, kaip tamstai atrodo.

    • akcizo mokestis niekada neskaičiuojamas į rajono biudžeto pajamas

     • Į Valstybės biudžetą 2019 m. akcizų už etilo alkoholį ir alkoholinius gėrimus buvo gauta 342 188 tūkst. eurų, tai 18575 tūkst. eurų (5,7 proc.) daugiau nei 2018 m. 2019 m. stipriųjų alkoholinių gėrimų (etilo alkoholio) parduota 0,9 proc. daugiau nei 2018 m., vynų, kitų fermentuotų gėrimų ir tarpinių produktų — 6,2 proc. daugiau, o alaus lyginamuoju laikotarpiu parduota 1,2 proc. mažiau.

 2. Gyventojų nuomone niekas lengvų pinigų bendrovei nežadėjo. Yra pasirašyta sutartis su rajono savivaldybės administracija, tai privalu vykdyti įsipareigojimus ir užtikrinti saugaus eismo sąlygas prižiūrimose gatvėse, keliuose ir šaligatviuose.
  Jeigu trūksta savų fizinių pajėgumų, samdykite subrangovus- komunalininkus, staybų bedroves, turinčias technikos, ūkininkus, o ne rašinėkite atsišaukimus, kad žmonės kentėtų.

 3. tik miesto centras normaliau išvis valomas, pakraščiai baisūs.

  • Mero pavaduotojas pakraščius vadina kolūkiečių rajonu. Taigi kolūkiečiai patys turi rūpintis savo keliais ir takeliais. Taškas.

 4. ukmerges versme niekada neprase zmoniu pagalbos aferistu kompanija pinigam paimti…

 5. Ar tu žinai?

  Į Valstybės biudžetą 2019 m. akcizų už etilo alkoholį ir alkoholinius gėrimus buvo gauta 342 188 tūkst. eurų, tai 18575 tūkst. eurų (5,7 proc.) daugiau nei 2018 m. 2019 m. stipriųjų alkoholinių gėrimų (etilo alkoholio) parduota 0,9 proc. daugiau nei 2018 m., vynų, kitų fermentuotų gėrimų ir tarpinių produktų — 6,2 proc. daugiau, o alaus lyginamuoju laikotarpiu parduota 1,2 proc. mažiau.

 6. A kam čia ydomų,nereikejo Versmės išguit,butu neteikėja prašinėt,dirbau kažkada ekoservize ,su šiukšlevėže,tokio bardako net ukyje prie ruso nebuvo…..

  • Prašiko versmė miesto priežiūros konkursą besikeldami kainas, ir tiek žinių. Pasimokė, tai atsikovojo nors keturias seniūnijas prižiūrėti, ir jau įkainius gerokai pasimažino.

   • Tu komentatoriau .apšišikes pats..kaina laimėjo tik kelius tukstančius maziau pasiulė eco servizas..o kiek virš20žmoniu darbo negavo..čia reik ziurėt…

 7. Patys gali atsikast….

 8. Tegul pasiima talkon su kastuvais tuos kas juos pasamdė

 9. Kol kas nesimato, kad gatvės kas nors tvarkytų ant šaligatvių pusnis gatvėse sumintas sniegas, tai ką eco servisas nuveikė?

 10. Tokios miesto neprieziuros dar nebuvo. MSV ir Taikos gatve pamirsta: salygatviai siandien nebuvo valomi nei karto. Kur ziuri meras, o gal uzmiges ziemos miegu todel nieko nemato.

 11. Ukmergės Versmėj žiemos sezonui dirbo 33 valytojos. Būdavo laiku nuvalyta, pabarstytą, malonu eiti švariais šalygatviais. Per 17 metų anykštėnai nieko panašaus nėra prirašę, kaip ekoservizui per dvi savaites. Kokia gėda!!! Eko turi tik 9 valytojas ir toms valymo įrankių nedavė. Tai štai ir yra pigiau mokėti 9 valytojoms, kada miesto šalygatviais praeiti negalima, o Ukmergės Versmė mokėjo 33 valytojoms ir šalygatviai buvo be priekaištų prižiūrimi. Štai ir išspręsta dilema. Jeigu Versmė prašiko konkursą, tai eko tegul apsišika jį laimėjus.

 12. Tokio bardako, kurortiniuosAnykščiuose dar nera buve, echo servis, gal jau pabego i Šiaulius……

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.