Renovuos dar vieną „Norfą“

Praėjusiais metais buvo atnaujintas prekybos centras „Norfa“ Viniaus gatvėje. 2021 metais planuojamas atnaujini prekybos centras „Norfa“, esantis Žiburio gatvėje. „Norfa“ užsidarys nuo kitų metų sausio 21 dienos. Šiuo metu „Norfoje“ vyksta prekių išpardavimas.

NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. pardavejos snekejo , kad vietoj teksaso bus savitarnos kulinarijos cechas, kuriame bus kepimo peciai ir rukykla , zmones nusipirke mesos gales kept, o pasidare pagal savo skoni desru ir issirukyt arba kept vedarus is bulviu ir kruopu .

 2. Tikiuosi, kad įrengs savitarnos kasas ir nereiks gaudyt mėtomų prekių!!!!

  • AR SUGEBESI NAUDOTIS SAVITARNA,JEI TAU DABAR PREKES SKRAIDO,ARTISTE SUSIREIKSMINUS.

   • Nepergyvenk, tikrai sugebėsiu.

    • Turginiu prekiu pardavejom śabaś dabar ant prekes užsidejusios 100% ir mulkina mužykus pačios tokios budamos ślove pardavejom procentai žlugo

     • Nu pagaliau nebesovietinė norfa bus, pagaliau ir ją sutvarkys, ruošiaus eit į šitą parduotuvę, bet kaži ar ką rasiu dar ten, šluoja visi viską prieš uždarymą. Kaip saugotis viruso jei šiknom stumdytis reikia, parduotuvėse sausakimša žmonių. Tai kada eiti į parduotuvę? Visiem parduotuvė tapo pramogų ir susitikimų vieta kai niekur kitur nueiti nebegalima.

 3. Gal sumontuos

  šaldytuvus daržovėms ? Rauginti kopūstai ir agurkai ištižę ir šūdu smirdi , silkė smirdi supuvusi, tinkami išmetimui, o kainos uždėtos „kosminės“. Bet gal geriau vedėją pakeisti, apie maistą nesuprantančią, iš statybinių medžiagų parduotuvės atėjusi, visa parduotuvė kaip kokia kaimo, su susmirdusiomis iš galiojimo pasibaigusiomis prekėmis..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.