Remontuodami gatves, sutaupė daugiau nei 267 000 Eur

Visi tie pinigai bus paskirstyti kitiems Anykščių rajono objektams, nenuskriaudžiant ir kaimiškų vietovių. Jose kelių priežiūrai papildomai numatyta 130 000 Eur.
Sutaupyta, vykdant viešuosius pirkimus – kai kurie rangovai, siekdami laimėti konkursus, kainas sumažino net iki 50 proc.
“Kalba eina apie labai nemenką sumą. Mes sugebėjome, atlikdami švarius ir tvarkingus viešuosius pirkimus, sutaupyti pakankamai daug – 267 761 eurą. Ir tokios sumos kaimiškų vietovių keliams papildomai Anykščių rajone dar niekada nebuvo skirta. Kaip pavyzdį galima paimti Troškūnų seniūniją – jie buvo gavę 17 000, o dabar, dar šį mėnesį, turės papildomų 13 000 eurų. Ir tik nuo seniūno priklausys, kaip sėkmingai tos lėšos bus panaudotos”, – radijo sočiai “Nykščiai” teigė rajono administracijos direktorės pavaduotojas Saulius Rasalas.
Anykščiai pasirengę kontroliuoti, kaip bus leidžiami seniūnijoms paskirstyti 130 000 Eur. Už šiuos pinigus nebus galima atlikti jokių kitų darbų ar pirkimų. O už sutvarkytus kelius rangovams lėšos galės būti pervestos, tik po to, kai viskas bus atlikta pagal reikalavimus.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.