Rasta mirusi moteris

Balandžio 26 dieną, apie 8.00 valandą, Anykščių rajono tarnybos gavo pranešimą, kad laiptinėje sklinda nemalonus kvapas.

J. Biliūno 22 namo vienos laiptinės gyventojai paskambino pagalbos 112 telefonu ir pranešė, kad iš vieno buto sklinda nemalonus kvapas.

Anykščių PGT pareigūnai atidarė buto duris ir rado 63 metų moters kūną be matomų smurto žymių. Apie 10.00 val. moters kūną išvežė UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojai, kurie teikia laidojimo paslaugas.

15 komentarų

 1. Taip… Kadaverino ir putrescino kvapas, atsirandantis pūvant lavonui yra ypatingai dvokiantis. Net pavojingas.

 2. Jurgis be kepures

  Turbut Anyksciuose nera dienos, kad kokio grobio nerasgtu. Nebera ivykiu, tik numireliu atradimai.

 3. Jeigu vis randam, tai gal tuomet į radinių biurą pristatom? Vien nuo antraštės šiurpuliukai eina, o kas sekantis bus RASTAS?

 4. Gaila Kristinos, kai turėjo pinigų tai seseriai buvo reikalinga, kai nebeliko, nebereikia

 5. O kada toj laiptinėj buvo malonus kvapas? Pra tą butą daug metų praeiti buvo galima tik sulaikius kvėpavimą

 6. Gaila kristinos.ta sesuo žvėrys.pijoke ir….nedave jai ramybės.vogdavo viską sakydavo.vezdavosi pijoke į tėvų namus.nebuvo ramybės kristinai.turedavo miegoti lauke.begede davede

 7. Kada pasmirdo tada kaimynai paskambino .Kokie laikai atėjo ,kad dingo źmogus ir niekas nesidomėjo .Kaimynams dzyn ,pažįstamiems dzyn,kur kitos soc.organizacijos ir pan ?O kur dingo mūsų paprasčiausias žmogiškumo jausmas ?,Geda . Taip ,gal ir buvo keistoka ,bet gi kažkam sesuo ,kažkam buvo drauge ,kaimyne . Ilsėkis Kristina ,ramybėje ,pasibaigė tavo gyvenimo kova .

 8. Gal tamstai negera ar apsirūkęs ir nežinote visos padėties, apie mirusius gerai arba nieko, ir nereikia šmeižti sesers

 9. Negalima blogai rašyti apie mirusius ,bet kodėl visi smerkiat seserį nezinodami situacijos .Atleistit bet ta Kristina buvo tesiog pabaisa.

 10. Kodėl Kristina vadinama pabaisa .Jei žmogui protelis nuvažiavęs,tai reikėjo jai pagalbos ir socialinės ir psichologinės,ir sesers palaikymo ,kurio ji nesulaukė .Vargšė ji buvo ,nei apsirengusi kaip žmogus ,nei pavalgiusi .Jau seniai jos niekas nebematė gyvos ,ir niekam neparūpo pasidomėti ,o dabar kaip kokį gyvūnėlį ,susmirdusį,niekam nereikalingą ,į maišą ir baigta .Būkime ,vieni kitiems pakantesni,paskambinkim ,ar viskas gerai,ar pagalbos nereikia ?Visi esame žmonės ir visi laikini ,šioje žemėje svečiai…..🙏🏻😢

 11. Kažin ar ji būtų priėmusi sesers pagalba, tik koliuoti galėjo, nežinot padėties ir nerašykit

 12. Tai kodel nieko nedaret ? Yra spec.tarnybos tam . Visi sugebat tik kritikuoti ,o ką patys padarėt ,ką daret kad pakeist padėtį ? Ogi nieko ! Tas pats ir gyvenime ,dejuoja visi ,bet tik prie kompo ar per mobiliaką ,o ar bandei kažką daryt ? Ne !

 13. Bazilis Puciata

  O tai kur kunigas?

 14. Na va ir vėl ne laikas ir ne vieta pletkams.ILSĖKIS RAMYBĖJE.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.