R. Valatka valstiečiams linki darbiečių likimo

Vertindamas rinkimus į Seimą, apžvalgininkas nevyniojo žodžių į vatą. Þurnalistas profesionalų Vyriausybę norintį formuoti Ramūną Karbauskį vadina latifundininku, o jo sekėjus stato į vieną gretą šalia R. Pakso, V. Uspaskicho, A. Valinsko, N. Venckienės ir kt. Lietuvos gelbėtojų. Latifundininkų gretos gausios ir Anykščių -Panevėžio rinkimų apygardoje.
Priminsime, jog po rinkimų naujo darbo teks ieškotis šiems Darbo partijos buvusiems parlamentarams: anykštėnui R. Sargūnui, kuris teužėmė viso labo 5-tą vietą, Vytautui Gapšiui, Artūrui Paulauskui, Mečislovui Zasčiurinskui, Vydui Gedvilui, Kęstučiui Daukšiui, Audronei Pitrėnienei, Šarūnui Biručiui, Viktorui Fiodorovui, Gediminui Jakavoniui, ir kt.
Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje latifunfininkų mažiausiai Janušavoje (Anykščių raj.), o daugiausia Vadokliuose (Panevėžio raj.). Èia už į antrąjį rinkimų turą patekusią Gretą Kildišienę balsavo atitinkamai 14 proc. ir 55 proc. rinkėjų.
Be to, R. Valatka įsitikinęs, jog valstiečiai ir konservatoriai kartu su Liberalų sąjūdžiu formuos Ministrų kabinetą. O tai, anot apžvalgininko, reiškia, jog Gabrielius Landsbergis taps premjeru.
Anykštėnai būtent taip ir prabalsavo: 1-a – G. Kildišienė, 2-as – S. Jovaiša, 3-ias – L. Pakeltis.
Už konservatorių daugiausiai balsų atidavė Traupio balsuotojai – net 45,5 proc. Mažiausiai – Raguvėlė – 11 proc. ir Šeriai – 10 proc.  
Už Luką Pakeltį atitinkamai  – Liudiškiai ir Ažuožeriai – po 31 proc., o Jotainiai (Panevėžio raj.) – 2,5 proc.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.