Prie apatinių reikia ir šlepečių

Anykščių rajono savivaldybė gerokai nustebino nusipirkusi už 13 tūkstančių eurų kelnaičių ir liemenukų. Reportažus apie tai rodė televizijos, diskutavo anykštėnai. Tačiau ir kitas pirkinys ne mažiau keistas, o gal ir logiškas – šlepetės.

Kaip skelbiama, apatinį trikotažą Anykščių savivaldybė pirko ruošdamasi pavojui iš Astravo. Apatiniais iš sąrašo nurodęs pasirūpinti Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Beje, apatiniais ir ne tik turi pasirūpinti dar trys savivaldybės: Utena, Molėtai, Kalvarija. Jos patenka į valstybinį gyventojų apsaugos planą branduolinės ir radiologinės avarijos atveju ir būtent šios keturios savivaldybės yra numatytos kaip priimančios evakuotus gyventojus. Tai reiškia, kad Astravo elektrinėje įvykus branduolinei avarijai iš užterštų rajonų, kaip Vilniaus, Švenčionių, būtų evakuojami gyventojai į Anykščių kolektyvinės apsaugos statinius.

Gal su tuo susijęs ir dar vienas pirkinys – savivaldybė už 5 tūkstančius 600 eurų per viešuosius pirkimus įsigijo šlepečių.

Logiška – avarijos atveju gyventojai evakuojami į kolektyvinės apsaugos statinius, perrengiamis švariais apatiniais, jiems duodamos šlepetės ir gali žiūrėti televiziją.

Nykščiai

Vienas komentaras

  1. Bent jau nurodykite kur yra mieste tie kolektyviniai apsaugos nuo radiacijos statiniai, norėtume žinoti kokios ten sąlygos, mąsiškai persimauti nupirktas kelnaites ir liemenėles ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.