Prezidentūroje troškūnietei įteiktas apdovanojimas

Gegužės 29 dieną prezidentūroje buvo teikiami apdovanojimai „Už nuopelnus Lietuvai”. Šis apdovanojimas įteiktas ir troškūnietei Laimutei Balčiūnienei.

„Ką tik LR Prezidentūroje įvyko valstybės apdovanojimai. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda įteikė garbingą apdovanojimą – „Už nuopelnus Lietuvai” medalį mūsų kraštietei, troškūnietei Laimutei Balčiūnienei, išauginusiems ir pavyzdingai išauklėjusiems kartu su vyru Rolandu Balčiūnu 6 vaikus. Valio anūkams, kurie vyko kartu ir palaikė senelius,” – rašo ir įvykio nuotraukomis dalinasi režisierė Jolanta Pupkienė.

Vienas komentaras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *