Gegužės 29 dieną prezidentūroje buvo teikiami apdovanojimai „Už nuopelnus Lietuvai”. Šis apdovanojimas įteiktas ir troškūnietei Laimutei Balčiūnienei.
„Ką tik LR Prezidentūroje įvyko valstybės apdovanojimai. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda įteikė garbingą apdovanojimą – „Už nuopelnus Lietuvai” medalį mūsų kraštietei, troškūnietei Laimutei Balčiūnienei, išauginusiems ir pavyzdingai išauklėjusiems kartu su vyru Rolandu Balčiūnu 6 vaikus. Valio anūkams, kurie vyko kartu ir palaikė senelius,” – rašo ir įvykio nuotraukomis dalinasi režisierė Jolanta Pupkienė.























Laimut labai sveikinam jus ir Rolanda ir tuos kurie tave įvertino.Džiugu