Pravieniškėse mirė kriminalinę karjerą Anykščiuose pradėjęs „Kražių skerdikas“

Pranešama, kad pirmadienį Pravieniškių pataisos namuose mirė Rimantas Bekintis. Vyriškis čia kalėjo už Kražiuose įvykdytas keturių moterų žmogžudystes, jis buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Pirmąją žmogžudystę, mažiausiai 12 kartų teistas R.Bekintis, buvo įvykdęs Anykščių rajone.


Kalėjimų departamentas pranešė, kad 62-ejų metų nuteistojo kūnas buvo rastas pirmadienio rytą uždarosios pataisos namų zonos kameroje, kur bausmę jis atlikinėjo vienas. R.Bekintis Šiaulių apygardos teismo buvo nuteistas laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausme už 2015 metais Kelmės rajono Kražių miestelyje įvykdytas keturių moterų žmogžudystes. Iki tol vyras gyveno Anykščių rajone ir ten įvykdė pirmą  žmogžudystę. Būdamas maždaug 27-erių jis nužudė 85 metų vienišą moterį, kuri gyveno Daujočių kaime.

Šį nusikaltimą išaiškino Arvydas Paškevičius, dirbęs Anykščių policijos kriminalinio poskyrio viršininku, gavęs informacijos iš kalėjimo, kur bausmę už vagystę atlikinėjo R.Bekintis. Atvežtas į Anykščius jis papasakojo, kad naktį vienmarškinę pensininkę nuvedė į Aulelių mišką ir spygliuota viela pririšo prie medžio. Iškasęs duobę jis kastuvu kelis kartus vožė moteriai per galvą, o ant jos kapo pasodino eglutę. Jos kapas buvo atrastas tik po kelerių metų, kai jį parodė nusikaltėlis. Už tai teismo buvo nuteistas 8 metams nelaisvės.

NYKŠČIAI


9 komentarai

 1. kuo mažiau tokių, tuo geriau

  neliūdi nei šeima, nei draugai

 2. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  Ne mirė, o nustipo !!!

 3. http://zeit.lt

  Norisi primnti portalo redakcijai, kad aprašinėjant smurtinius nusikaltimus būtina vadovautis etikos kodeksu. Taip pat verta antraštėje nurodyti apie nerekomenduojamą silpnesnių nervų skaitytojams ar nepilnamečiams čia publikuojamą informaciją apie nusikaltymo pobūdį.

 4. Visiems reikia laikytis etikos-tik kažkodėl tai negalioja nusikaltėliams. Viskas turi būti vadinama tikrais vardais, o jei jau tokie silpni nervai – nebūtina skaityti.

 5. Slykstyne,valkata,

 6. Jurgis be kepures

  Jo, kas cia dar apie etika prabilo? Jei silpni nervai, reiketu eiti karviu melzti, bulviu raveti, mesla mezti.

 7. Seniai toki užmušt reikėjo

 8. tai taip reklaqmuoja

  gal premija musu rajono vadovai skirs ,juk nebeturi kam duot

 9. Atejo galas ir jam tegul vartosi pragare

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.