Pranešama, jog žiemos sporto mėgėjams dar teks palaukti bent porą savaičių

Anykščių pramogų ir sporto centras visu pajėgumo sniegą pradėjo gaminti gruodžio viduryje, tačiau planų pirmiems šalyje atidaryti slidinėjimo sezoną teko atsisakyti. Kelių laipsnių minusinė temperatūra, kuri būtina norint atidaryti trasas, laikėsi labai trumpai.

Ignaliniečiai buvo pasiekę kiek geresnių rezultatų, tačiau ir jų maždaug kilometro sniego takas baigia ištirpti. Vilniuje Liepkalnio kalnas taip pat dar žaliuoja.

Panaši situacija ir kiek šiauriau esančiuose Latvijos kurortuose. Kaimynai, turimais duomenims, dar sezono neatidarė.

Sinoptikai praneša, jog sutinkant Naujuosius žemė turėtų pasidengti plonyčiu baltų snaigių sluoksniu, tačiau jau per artimiausias 2018-ųjų dienas, greičiausiai, ištirps.

Didesnis šaltukas prognozuojamas nuo sausio vidurio.

8 komentarai

 1. sniegas buvo pradetas gaminti vos tik truputi pasalo buvo veltui sunaudota elektros energija ,o pelno ne uz centa ,va kas gaunasi ,kada vadovauja zmones neturintis nieko bendro su ziemos sportu .V adovaujant Avieteii tokiu nesamoniu nebudavo

 2. kas sita straipsni aplamai parase ir is kur tokios zinios,apie trasas ir oru spejimas

 3. Pranešama, jog žiemos sporto mėgėjams dar teks palaukti bent porą savaičių,ar su dievuliu kas susisieke?

 4. Butu tikrai idomu suzinoti kas cia raso tuos straipsnius, ir kokia informacija naudojasi 🙂 Kalbant apie Liepkalni – tikrai turejo tiksla buti pirmaisiais Lietuvoje, ir pavyko, atsidare dar pries sventes, turejo kruva zmoniu ir atidirbo islaidas susijusias su kalno eksplotavimu 🙂 O cia visi vaidina, kad jie patys protingiausi ir viska daro gerai tik vis kas koja pakisa 😉

  • Liepkalnis turi 12 sniego patrankų (Anykščiai tik 5), o valanda slidinėjimo kainuoja 11 eurų (Anykščiuose 5). Buhalterija manau aiški.

 5. komedijajoooo

  adai ,nueik pas Gusta, jau baigi visiem nusibostir nepastebi ligos simtonu,gal tau liepkalnio buchalterija ataskaita dave,tai paskelbk viesai

 6. Nu jo geras darbas Kalitos kalno direktoriui.Čia kaip tame anegdote vasara mokytoju ziema agronomu. Sniego nera Skliaustys atostogauja ir ziema ir vasara.

 7. Įdomu,kiek pelno duoda šis slidininkų rojus be sniego. Kad ankščiau davė kai kam asmeniškai,tai žinau.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.