Politiką pašaukė noras tarnauti tėvynei

2021 metų gruodžio mėnesio viduryje Anykščių rajone įvyko steigiamasis Lietuvos žaliųjų partijos skyriaus susirinkimas. Rajone veiklą pradėjusiam skyriui vadovauti buvo išrinktas anykštėnas Ainius Strazdas. Savo facebook paskyroje gegužės 18 dieną A. Strazdas paviešino informaciją, kad išeina tarnauti į kariuomenę.

Lietuva, žinau, kad realios grėsmės akivaizdoje Tau manęs reikia. Reikia lygiai taip, kaip man Tavęs, todėl Tavo saugumo ir laisvės garantas – mano šventa pareiga.

Nors tai stipriai koreguoja mano kruopščiai susidėliotus planus, nelengva su tuo susitaikyti, tačiau, kaip patriotas, rinkdamasis tarp karjeros ir pareigos savo šaliai, jaučiu, kad elgiuosi sąžiningai ir teisingai pirmiausiai prieš save patį ir savo įsitikinimus.

Jau informavau Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkę, kad stabdau ir savo aktyvią politinę veiklą – atsisakau partijos Tarybos pirmininko pavaduotojo bei Valdybos nario pareigų.

Esu tikras, kad atlikęs tarnybą sugrįšiu stipresnis, įgijęs naudingos patirties ir tada vėl galėsiu kibti į sau mielus darbus ir dėti visas pastangas, kad Anykščių rajone ir apskritai visoje Lietuvoje būtų geriau, saugiau ir maloniau gyventi. Tėvynės labui!

11 komentarų

 1. Zosė de la' Antosė :)

  O paprastai, be bravūros ir pompastikos, be teatralizuotų prakalbų, ne „muilo operos“ stiliumi, išeiti tarnauti į kariuomenę nebuvo galima? 🙂

 2. Svedasu Jadze

  atsimenu aš pre kalchozą valdymą laikų atajus kolchozą karvių melžt irgi garsiai visai brigadai girdint sakydavau, kad mūsų kekvenas melžėjas runkam gaunamas iš karvių primelžis ir pieną riebumas stiprina kolchozų ir maitina visų šalį. A kū kiteip pasakysi, tai partijas sekretorius, katra ausys visur budavo intaisytas, grait nubrauks pieną rebumų ir alga bus tik kelias kapeikas kapeikas, a ažu riebų priduotų pienų supirkėjams gaudavam algas, už kurias ir apatiniai rūbai ir suknelą bent viena unt metų išeidavo nupirkt. Neraijkėja, kad iš rajoną vežtų apatinius. Tokie dalykai gal tik partijas nariams priklausė.

  • Tai gi labai džeugeis sava išrinktu karumpuotu nuteistuoju, ko dabar nebenori valdišku triusiku gaut už dykai ? Vaikštai gi susmirdus apsmyžus !

   • nei tau uostyt nei tau glostyt kad ir mano undarokas vos tik vostik. Gal tava srebtūvė susmirdus na brogas, katrų laki kaip kiaulys lavy?

 3. Ir mes visi seniau ’’savanoriais’’ aidavam gynt sava tevynes Rūsijas. Vieni važiuodava Černobilin, kiti Avganistanan, a treti ’’sava noru’’ Sibiran pas baltas meškas, nes labai laukynę gamtą mylėjo !
  Dabartes nuvažiuos kaken Ruklas paligona viešbutin, a dejuoja preš vysu pasauli kaip ans ’’myli’’ tevyni ? Tai važiuok, ko čia gyrtis unt vysa pasaule ?

 4. Jeigu A. Strazdas nėra įtrauktas į šaukiamųjų sąrašą ir eina karinėn tarnybon savanoriu – sveikinu. Kitu atveju, pritaikęs progą žmogus nori pasiskelbti patriotu. Sarmatoka būtų politikui

  • ar tu nežnai,

   pažiūrėk į mero politinio pasitikėjimo komandą ir pamirši kas yra prigimtinė gėda. Politikoje nėra tokio jausmo-sarmata. Visos priemonės, kurios suteikia rezultatus yra priimtinos. Tas buvo prieš 100 ir 1000 metų ir yra dabar. Žmogus, einatis į politiką kaip pragyvenimo užsiėmimą, nebeturi sarmatos 🙂

 5. Oi lylia lylia... :)

  Atšilo oras
  Pakilo noras
  Ainiokui Strazdžiokui
  Politikuoti!

  Orgazmas geras
  Daryt piarą
  Ir šitaip prieš tautą
  Pasreklamuoti…

 6. 🤡🤡🤡

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.