Po „penktosios kolonos“ atakos kreipėsi į policiją

Po kontraversiškai vertinamo K. Škirpos atminimo lentos Vilniuje nuplėšimo, kuriame dalyvavo kaip policijos rėmėjas ir Anykščių tarybos narys Dominykas Puzinas, jis teigia, jog ne tik jis, bet ir jo artimieji sulaukia ne tik užgauliojimų, bet ir grasinimų. Dėl vieno tokio atvejo jau kreiptasi į policiją, apie tai D.Puzinas paskelbė savo socialinio tinklo paskyroje.

Nepaisant didžiulio spaudimo dėl atvejo, kuomet neturėjau pasirinkimo, kaip tik vykti į pastiprinimą policijos pareigūnams dėl K. Škirpos atminimo lentos Vilniuje, į mane buvo paleistos kritikos strėlės, kurias suprantu, kad būdamas politiku, kartais turiu sugerti. Žinutės tokios kaip: „jbn leftistas“, „šiukšlė“, „mirk“, „dek“, „stribas“, „mentas“ ir visos kitos manęs nežeidžia.

Tačiau viskam yra ribos. Praėjusio penktadienio naktį, apie 21 val. 40 min., į mano mamos asmeninį telefono numerį paskambino nežinomas asmuo, kuris kalbėjo rusiškai. Nepapasakosiu pilnai viso pokalbio, tačiau pagrindinė žinutė: „dlia tvajevo sina“ – dėl tavo sūnaus, suprask, ir prasidėjo – „mes žinome, kur tu gyveni“, „mirsi pragare“, „degsi pragare“, „mirk“ ir panašūs kiti žodžiai, kurie silpnesnių nervų žmones gali kaip reikiant išmušti iš vėžių. Po šių žodžių dar atėjo viena žinutė: „Gori v adu mraz“.Suprantu, kad Lietuvoje vis dar gyva penktoji kolona, nepatenkinti prorusiški asmenys, tačiau, kaip jau minėjau, viskam yra ribos.

Dėl šio įvykio mama kreipėsi į policijos pareigūnus. Tikiu, kad policija išnaudos visus įrankius, kad būtų surastas asmuo, kuris tokiu būdu, tikiuosi, nejuokingai pajuokavo. Nenoriu, kad kas nors įvyktų mano šeimai dėl mano veiklos tiek policijoje, tiek politikoje.

Suprantu, kad toks yra politiko kelias, tačiau chrizantemos paliktos prie namų durų, grasinantys skambučiai ir žinutės naktimis nėra normalus reiškinys. Taip būti negali.

Dominykas Puzinas

8 komentarai

 1. Taigi aha ! :)

  Hm… O jeigu Puziniuokas lygiai taip pat būtų iškeiktas ne rusiškai, o lietuviškai, angliškai arba lenkiškai? Kažin, o kaip jis reaguotų tada? 🙂 Nemanau, kad kokiam nors rusui rūpėtų kažkoks Škirpa ir jam skirta memorialinė lenta.
  Matyt prieš Seimo rinkimus kažkaip reklamuotis Dominykui reikia, a ne…

 2. Patarimas Visų grybų pulkaunykui :)

  Dominykai, kai pats sėdi partijoje, kurioje pilna prilindusių buvusių komunistų (Anykščių skyriuje dar nuo Nefo laikų jų sočiai prifarširuota taip pat), kokios dar kitokios „Penktosios kolonos“ ir kur tamsta ieškai? Apsidairyk akis prasikrapštęs ir apsičiupinėk – daug atradimų padarysi. 🙂

 3. eik tu gal lentu obliuot ir niekam nekliusi snrgl

 4. Angelė, pragaro merga! :)

  Na ir kas gi čia tokio atsitiko, a ? Nagi pastovėjo berniokas kartu su policija ir pasižiūrėjo, kaip komunalininkai nuiminėja neteisėtai pritvirtintą Škirpos atminimui skirtą lentą. Jokio kriminalo! Štai Lietuvos raitelis įtariamas 20-metės užsienietės išžaginimu žirgyne šalia Alytaus. Tipo eržilu pabuvo… Va jam tai gręsia byla. Mūsų Puziniukas gi šitaip nepadarytų…

 5. Eina na, savi puola? Nes penkta kolona -dėdulės partija

 6. Gal gerė, gal rukė nu ir prisisapnavo…

 7. Nors ir jaunas bet jau zino kaip save pasireklamuoti -profesionalus politikas . Auga grazi pamaina Gabrieliui L.
  Praeis dauk metu gal ir jam kokia grazia atminimo lenta uzdes.

 8. Manau puzinas bus teisemas tiek dėl savo veiksmų, draskė žmogui maike – grubiai elgėsi, tiek dėl prisikalbėjimų ir šmeižimo, radikalai, penktoji kolona ir tai manau, kad ne pabaiga. O Anykščių taryboje kodėl jo nesvarsto etikos komisija?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.