Po konflikto nė metukų nesulaukusi mergaitė atsidūrė ligoninėje

Policija informuoja, kad sausio 23 dieną Anykščių rajone konflikto metu smurtą patyrė ir į ligoninę pateko 2020 metais gimusi mergaitė.

Policija praneša, kad sausio 23 dieną, apie 20 val. 24 min., Anykščių rajone konflikto metu neblaivus (1,15 prom. alkoholio) vyras (gimęs 2001 m.) smurtavo prieš moterį (gimusi 1983 m.) bei mergaitę (gimusi 2008 m.) ir dar vieną mergaitę (gimusi 2020 m.), kuri paguldyta į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kur įvyko konfliktas, policija nedetalizuoja.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. Kas per durnė,kad su tiek vyresniu kuiliu susideda.Vaikus muša ir ją pačią.Matomai kuilys svarbiau,nei vaikai ir ramus gyvenimas.

 2. Kai su piemenim susideda,tai ir gaunasi tokie dalykai,jai tinka į vaikus,tik ne į vyrus!!!,tai mano nuomanė,žiūrėkit su kuo susidedat?

 3. Ar tik ne sūnus prieš savo motiną ir seseris smurtavo…

 4. reikia viesint ir vardus ir pavardes kad visi pirstais badytu.kaip kudikiui skaudejo taip ir jam reikia kad skaudetu.kaip xeme tokius nesioja

  • Sadistas , o ne tėvas tu

   Kodėl norite pakenkti nuskriaustoms mergaitėms? Joms reiks eiti į mokyklą, studijuoti, tekėti ir visi turi žinoti, kad kažkada girtas brolis skriaudė? Apsiraminkite su savo žiauriais pasiūlymais.

 5. reikia viesint ir vardus ir pavardes kad visi pirstais badytu.kaip kudikiui skaudejo taip ir jam reikia kad skaudetu.kaip xeme tokius nesioja

 6. Ar čia vėl Budriai???

 7. Tu tikra zosė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.