Pergalės buvo arti, bet išslydo

RKL lygoje Anykščių KKSC-„Elmis“ šį savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes. Nors anykštėnai abejas pralaimėjo, tačiau tik po įtemptos kovos.
Šiemet Anykščių KKSC-„Elmis“ visiškai kitokia komanda – žymiai solidesnis pasirodymas, geresnis psichologinis nusiteikimas ir žaidimas. Penktadienį mūsų komandą savo aikštelėje egzaminavo Rokiškio „Feniksas“. Anykštėnai šiose  rezultatyvumu neblykstelėjo ir nusileido šeimininkams rezultatu 68:56. Šių rungtynių statistikoje išsiskiria anykštėnas Donatas Radžiūnas, atkovojęs 10 kamuolių.O šeštadienį  R.Šližio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje bandė į atlapus kibti  vienai iš diviziono lyderių Vilniaus „Steko-Rivilės“ komandai. Deja, anykštėnai  nusileido svečiams rezultatu 85:89.  Anykštėnų gretose išsiskyrė Tautvydas Jodelis, pelnęs 26 taškus, ir Aurimas Andriejauskas, pelnęs 20 taškų. Žinoma, norėtųsi pergalių, bet anykštėnų komanda demonstruoja tokį žaidimą, kad pergalių dar būtinai bus.

Beje, Vilniaus „Steko-Rivilės“ gretose  žaidžia praeityje už Anykščių komandą  žaidę D. Pavlovskis ir G. Povilauskas. Vilniaus „Steko-Rivilės“ garbę ginantis Gediminas Povilauskas, pelnė ir naudingiausio savaitės žaidėjo titulą, nes per dvejas rungtynes vidutiniškiai pelnė 17,5 taško, atkovojo net 23,5  atšokusių kamuolio ir rinko po 38,5 naudingumo balo.
Anykščių sporto centro nuotraukoje – Aurimas Andriejauskas.,

NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. Tikrai smagu matyti kaip ši komanda Anykštėnu žaidžia ir stengiasi aikštelėje. Anykštėnai nieko protingo ir stabilaus po krepšiu neturi, čia visa problema. Toliau nuo krepšio super pavojinga komanda, prieš juos komandos ginasi plačiai, tai atrodo centram turi būti rojus. Bet jeigu iki jų ateina kamuolys, niekas nevyksta. Vienas per lėtas, kitas per mažas, kitam technikos trūksta … kamuolius kovoja irgi ne pagirtinai. Sustiprinus priekine linija, manau ši komanda tikrai daugiau pergalių turėtu.

  2. aciu anyksciams, kad atgaivino puikia krepsinio komanda.Visada einu paziureti savaitgaliais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.