Per šventes – daug muštynių

Anykščių policija buvo kviečiama į mažiausiai penkis buitinius konfliktus.

Kūčių dieną, apie 13-tą valandą, Anykščiuose, J. Biliūno gatvėje, namuose konfliktavo senyvo amžiaus brolis ir sesuo. 73-ejų vyrui nustatytas 1.59 prom. girtumas. Jis uždarytas į Utenos VPK areštinę.

Per Kalėdas – pareigūnai turėjo dar daugiau darbo. Apie pusę trijų dienos Kurklių seniūnijos Didžiakaimio kaime 25-erių vyras (nustatytas 2,81 prom. girtumas) smurtavo prieš dešimčia metų vyresnę sugyventinę (nustatytas 1,02 prom. girtumas). Smurtautojas atsidūrė areštinėje.

Kiek vėliau apie, 17-ą valandą, namuose, esančiuose Niuronių kaime, neblaivus tėvas (nustatytas 2,11 prom. girtumas) naudojo fizinį smurtą sūnaus atžvilgiu. Jis taip pat buvo išvežtas į Uteną.

Bene įdomiausios grumtynės vyko tarp buvusių sugyventinių apie 19-tą valandą Raguvėlėje. 32-ejų vyras (nustatytas 2,68 promilių girtumas) aiškinosi santykius su 44-erių moterimi (nustatytas 1,22 promilių girtumas). Abu mušeikos buvo uždaryti Apskrities centre.

Vakar, apie 19-tą valandą, Kavarske, 32-ejų vyras (nustatytas 2.66 prom. girtumas) naudojo fizinį smurtą motinos atžvilgiu. Kaip ir visi praėjusių švenčių herojai smurtautojas atsidūrė Utenoje.

3 komentarai

 1. kai noresiu dykai papulti i utena ir reiks uzvozti kam nors -o parvesit namo dykai

 2. Viešintiškis iš Kauno

  Neverta…, per brangiai kainuos tokia ekskursija į Uteną.

 3. RBSYMWOĮĖI
  VS,LRMKNYM
  BDS,KLNYM
  RNDTSLHKMEPO

  TRENK TAI TREMK O KAD TIK ATVAZIUOTU NEBETURI SU KUO….. JAU TRENKIAU KATEI….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.