Per susitikimą su ministru Antanas Baura ragino klausinėti naujagimių

Lapkričio 12 dieną Anykščiuose su gyventojais susitiko žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. Per dvi valandas trukusį susitikimą ministras pristatė žemės ūkio gaires, atsakė į klausimus ir įteikė padėkas nusipelniusiems žemdirbiams.

Anykščių kultūros centro mažojoje salėje vykęs susitikimas su Anykščių rajono gyventojais, kuriame dalyvavo NŽT ir NMA atstovai, sudomino nemažai su žemės ūkiu susijusių asmenų. Salėje sėdėjo įvairių tarnybų atstovai, ūkininkai. Susitikimą, vis pajuokaudamas, vedė Seimo narys Antanas Baura. G. Surplys anykštėnų išrinktąjį net pavadino šoumenu. Vienas iš klausimų, kurį iškėlė G. Baura – ūkio perėmimas.  Jis pagyrė salėje buvusį ūkininką, kad jo šeima neseniai pagausėjo, ir siūlė imti pavyzdį iš jo kitiems ūkininkams, bet ir davė patarimų, kaip išsaugoti ūkį. „Gimė vaikas ir klauskit – būsi ar nebūsi žemdirbys, – mokė A. Baura.  – Jei ne – planuokit kitą, kol atsiras, kas perimą ūkį“.
Plačiau  apie ministro ir Seimo nario pamokymus – „Šilelyje“.

Linas BITVINSKAS

7 komentarai

  1. Ką čia Alfrydas veikė darbo metu?

  2. Antanas yra gerai.
    Kęstutis yra blogai.

  3. Gerb. Linai, susimaišėte. Seimo narys su šeimos pagausėjimu pasveikino ūkiniką Paulių Leščinską, ne Dalių Raškevičių. Dėl Raškevičiaus pasidžiaugė, kad jo sūnus, Paulius įstojo mokintis odontologijos.

  4. jau Baurai i pensija,kiek cia gali tupseti

  5. O dievuliau tik kiek ūkininkų. Visi susirinkusieji valdininkai. Ir džiaugiasi ministras, kad nebuvo nepatogių klausimų. Kas užduos ar tie kurie valgo valdišką duoną.

  6. ale koks čia elitas atėjo susitikti su ministru,trys ar keturi ūkininkai,o kiti apie žemės ūki nieko gero.Antanukas seniai i pencija,nusišneka juodai

  7. Alfrydą Savicką svarstyt ir vyt iš komunalkės.Darbo metu su valstiečiais stukalina.Gėda,kad niekas to nemato ir moka algas už nieką.Gėėėėėėėėėėėėėėėėda tokiai valdžiai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.