Per Kavarsko seniūno atsisveikinimo furšetą ašarų nebuvo 

Trečiadienio vakarą grupė žmonių būriavosi prie Kavarsko kavinės „Šaltinis“ , kur dabar jau buvęs Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas sukvietė atsisveikinimo su seniūno pareigomis vakarienei,  kaip pats sakė, „širdžiai mielus žmones“. Pirmose gretose stoviniavo meras Kęstutis Tubis,  Kavarsko klebonas dr. Nerijus Vyšniauskas, seniūnijos, Kavarsko kultūros namų ir mokyklos darbuotojai, seniūnaičiai bei Kavarsko seniūnijos bendruomenių atstovai – per tris dešimtis su gėlėmis, dovanomis, šventiškai nusiteikusių ir pasipuošusių žmonių.

 

Po gerą pusvalandį trukusių sveikinimo kalbų ir palinkėjimų, visi buvo susodinti už vaišėmis nukrautų stalų. Renginį vedė ir susirinkusius kalbino Onutė Buinevičienė, kuri, kaip tvirtino, turi tam teisę, nes „Algirdą pažįsta daugybę metų, lietuvių kalbos mokė dvi jo atžalas bei daugelį iš čia esančiųjų“.  Prisiminimais dalinosi buvusi Kavarsko mokyklos direktorė Gėnė Leitienė, naujai paskirta Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibataitė, buvusi  kultūros namų vadovė Aldona Svirskienė bei daugelis kitų kavarskiečių. Vieni prisiminė, kaip dirbo kartu, planavo ir rengė Kavarsko miesto šventes, kiti – kaip vaidino spektakliuose, leido laisvalaikį. Daug įvairių juokingų situacijų buvo prisiminta.

Algirdas Gansiniauskas dėkojo visiems už gerą nuotaiką, už puikias dovanas ir už gausybę gėlių. „Tokio kiekio rožių ir kitokių žiedų  nesu gavęs nei per vieną šventę ar jubiliejų.   Dėkoju seniūnaičiams už nerealią dovaną gitarą, mokyklos bendruomenei už knygą, kurioje 1000 gražiausių Lietuvos vietovių nuotraukų, dėkoju už visas dovanas ir gražius žodžius, pasakytus mano kukliai personai.  Tad gana kalbų, gal pereikime prie dainų ir šokių, pasilinksminkime „nuo dūšios“, – pasiūlė vis teik dar visų seniūnu tituluojamas Algirdas.

Dalina RUPINSKIENĖ 

 

 

5 komentarai

  1. verksiu, geras seniunas buvo….

  2. nuotrauku normaliai nemokat sdeti

  3. normaliai nemokat sdeti

  4. nuostabus ir geras seniunas buvo kavarskieciams dirbo miestelio labui ir zmonems ,linkiu ir toliau sveikatos ,istvermes savo versle nors zinau kad visada dar rupinsis ir miesteliu bei zmonemis dideles sirdies zmogus .Semes Jums visur ir visada

  5. Puikus, paprastas (geraja prasme), komunikabilus, išmintingas žmogus. Užuojauta kavarskiečiams… 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.