Patvirtins naują pirminės sveikatos priežiūros centro direktorę

Šią savaitę vyksiančiame neeiliniame Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus balsuojama  dėl Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorės patvirtinimo. 2018 m. liepos 27 dieną  Anykščių rajono savivaldybės pretendentų įstaigų vadovo pareigoms eiti konkurso komisija nusprendė, kad  šioms pareigoms tinkamiausia yra Sonata Steniulienė.

S. Stenulienė dirbo Panevėžio visuomenės sveikatos biure nuo pat biuro įkūrimo pradžios. Šių metų pradžioje ji pasitraukė iš darbo dėl biure tvyrojusios įtampos ir skundų, kuriuos, pasak Panevėžio spaudos, nuolat rašė du biuro darbuotojai. Žiniasklaidai vadove dirbusi Sonata Steniulienė tvirtino, kad žengti šį žingsnį planavo ilgą laiką, o vienas po kito pasipylę dviejų darbuotojų – mamos ir dukters skundai tik paspartino apsisprendimą.
Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigas Sonata Steniulienė pradės eiti nuo 2018 m. rugsėjo 7 d. Jai bus  nustatytas atlyginimo pastoviosios dalies koeficientas pagal valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinį dydį – 8,4.

NYKŠČIAI

alfa.lt nuotrauka

4 komentarai

  1. Ņaujo ligoninės vadovo laukiasime iki 2019 metų gegužės 28 dienos.

  2. Gal galima paaiškinti, tai kam jinai vadovavo?Konkurso sąlygose buvo nurodyta vadovaujančio darbo patirtis.Tai visuomenės sveikatos biure buvo skyrius, ar jos pareigybė -žiniasklaidos atstovė spaudai.Gal gali kas paaiškinti?

  3. Sklando gandai,kad buvusi bus pavaduotoja ir niekas nesikeis. Atlikti tik formalumai. Naujovių labai reikia šioje įstaigoje. Manau taip.

  4. Koment. ,,Girdisi,, ligonis

    Ne gandu klausyk, bet jeigu jau taip reikia naujoviu tai siulykite, gal turite galios Sveikatos ministro isakymus pakeist ir ju nereiks vykdyt, o gal turite stebuklingu galiu ir rankom pamosavus mes ligoniai pasveiksim. Manau dirbkite saziningai, o ne kazkokius pieveles lygio komentarus rasinekit, Jusu naujoves manau butu, kad mes ligoniai visai poliklinikon neitumem. Atsiprasau jei izeidziau, bet suauge zmones, taip nesielge .Sekmes darbe ir gero derlingo rudens Jums.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.