Pasikeis kai kurios Anykščių arterijos

Artimiausiu metu ketinama remontuoti dalį M. Valančiaus ir J. Jablonskio gatvių bei kapitaliai sutvarkyti Miško gatvę, o kartu ir šalia esančią žiedinę sankryžą.
Administracijos direktorės pavaduotojas Saulius Rasalas sako, jog maždaug prieš penkerius metus įrengtas „žiedas“ – projektuotojų klaida. Kiekvieną pavasarį, polaidžio metu, arba po stipresnio lietaus aplinkiniai gyventojai „skęsta“.
„Mes žinome tą problemą, kad „žiedas“ nėra tobulai padarytas ir kad nuo jo susiformuoja vandens srautai, kurie miestiečiams padaro didelės žalos. Buvo galima įrengti vien tik drenažą, bet nuspręsta viską sutvarkyti vienu metu ir taip bendroje sumoje sutaupyti. Kaip sakoma – vienas kasimas. O Miško gatvė tai labai prastos būklės. Daug kur ir asfalto nelikę. Ji bus remontuojama ne tik tarp Vilniaus ir Taikos gatvių, bet ir kitoje pusėje iki sankryžos į Aušros aikštę“, – miesto valdžios planais dalinosi S. Rasalas.
Administracijos direktorės pavaduotojo teigimu, šis remontas iš viso kainuos 103 000 Eur. Be to, ketinama atnaujinti asfalto dangą aplink renovuotą Kultūros centrą. O maždaug per dvejus metus žadama rekonstruoti J. Jablonskio gatvę, kuri turėtų ir pėsčiųjų taką, jungiantį su Þiburio gatvės infrastruktūra.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.