Paplūdimio futbolo turnyras, skirtas Vytautui Galvonui atminti

Liepos 6-oji, Valstybės diena, penktadienis, puikus oras, puikiai įrengta futbolo aikštelė. Prie jos įrengimo prisidėjo FSK Anykščiai vaikai ir Jogailos tėvelis Vaidutis.

Į jau trečiąjį paplūdimio futbolo turnyrą, skirtą Vytautui Galvonui atminti, susirinko keturios komandos: trys anykštėnų ir svečiai iš Zarasų. Dėl objektyvių priežasčių negalėjo dalyvauti ukrainiečių ir kupiškėnų komandos. Kupiškėnai turėjo dalyvauti LFF paplūdimio futbolo pirmenybėse.
Galime pasidžiaugti, kai jaunimas susiburia ir dalyvauja tokiuose futbolo turnyruose. Žaisti futbolą  ant smėlio yra labai sudėtinga, nes itin sunku nuspėti kur kamuolys atšoks. Tiesiog buvo nuostabu žiūrėti, kaip jaunimas atlieka smūgius per save – žirklėmis.
Varžybos vyko labai atkakliai ir azartiškai, matėme labai gražių įvarčių. Komandos sužaidė po tris rungtynes, varžybų nugalėtojai ir prizininkai sprendėsi paskutinėse rungtynėse.
Trečiąja vietą iškovojo „Alaus mėgėjų“ komanda nugalėjusi 3:1 „Maskatuoklių“ komandą. Pirmąją vietą užėmė svečiai iš Zarasų, kurie 2:1 nugalėjo anykštėnų komandą „Savi“.
Geriausiu vartininkų pripažintas Gediminas Žiukas iš komandos „Savi“, geriausias gynėjas – Edvinas Puodžiūnas iš komandos „Maskatuokliai“, rezultatyviausias žaidėjas Audrius Masiulionis – „Alaus mėgėjai“ o turnyro geriausias žaidėjas – Rolandas Jusys iš Zarasų komandos.
Norime padėkoti ūkininkui Algiui Bukauskui, Audriaus Juškos ūkiui, A. Šimkaus firmai, kurie prisidėjo rengiant šį turnyrą. Šie žmonės gerai pažinojo Vytautą ir jo gerus darbus, nuveiktus Anykščiuose. Dėkojame teisėjams Audriui, Ignui, Kornelijai, atsakingiems už maitinimą Agnei, Renatai, Romai ir Sauliui. Visai Anykščių futbolo bendruomenei ir sakome iki kito paplūdimio futbolo turnyro.

Arūnė Vitonytė,
FSK Anykščiai atstovė spaudai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.