Padėkos popietė Raguvėlėje – pagerbti žmonės, kurie prisidėjo pinigais ir darbais

Prieš dvejus metus bendruomenė ,,Raguvėlės juosta“ sudarė su parapija panaudos sutartį ir įsigijo pastatą bendruomenės reikmėms. Tas namas jau senas ir reikalauja didelio remonto. Kaimo žmonės aukojo pinigus kas kiek išgalėjo ir pradėjome pastato vidaus remontą.

Žmonės dirbo savanoriškai. Tuo metu bendruomenės pirmininke buvo Žana Kononenko, kuri įdėjo daug pastangų  rūpindamasi medžiagomis ir darbininkais.

Rašėme ir porą projektų NMA, gavome šiek tiek  lėšų . Darbus tęsiame – dažėme lubas,dėjome grindis, tapetavome sienas, vasarą prižiūrėjome aplinką, išliejome naujus laiptus.

Kadangi ilgai užtruko pandemija, tai padėkoti žmonėms už darbą ir paaukotas lėšas nutarėme šį rudenį. Todėl penktadienį pasitikome tuos žmones, kurie prisidėjo prie kaimo įvaizdžio gerinimo pinigais ir darbais. Juos atlydėjo šeimų nariai, draugai.

Bendruomenės pirmininkė Vilma Vilkienė padėkojo darbštiems vyrams – Antanui Zimnickui, Ričardui  Ulinauskui, Donatui Petrauskui, Nerijui Aduliui, Andriui ir Dainiui Kononenkoms, Egidijui Lukšei, Kęstučiui Neimontui.

Žmonėms pateiktos žinios ir apie gautas lėšas ir jų panaudojimą.

Vilma sakė, kad norint turėti stiprią valstybę – reikia stiprios savivaldybė, o savivaldybės stiprybę lemia bendruomeniškumo laipsnis. Bendruomenėje žmogus auga kaip socialinė būtybė, geba gyventi ir sugyventi su kitais, gerbti kitus žmones ir jų nuomonę. Bendruomenėje susidaro sąlygos tenkinti įvairius žmonių poreikius. Žinoma, kad galėtume spręsti įvairias problemas tiktų jos narių veiklumas, iniciatyvumas, kūrimas bendros gerovės ir pažangos.

Visus smagiai linksmino Troškūnų seniūno pavaduotoja.

Giedrė Imbrasienė

Vienas komentaras

  1. beveik kaimynė

    Kokie jūs šaunūs. Kaip gera skaityt apie jūsų dirbamus gerus darbus, norą tvarkytis, turėt tam sąlygas , norą bendraut ir nepasiduot toms bjaurioms nuotaikoms sklindančioms iš visur. Laikykitės, naudokitės tuo ką sukūrėt ir būkit stiprūs, nuotaikingi ir sveiki. Sėkmės jums didelės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.