Padėkim išlipti iš „minuso“

Savivaldos kadencijai artėjant į pabaigą portale alfa.lt  skaitytojai gali įvertinti ir išrinkti, kuris Lietuvos meras per pastaruosius ketverius metus nusipelnė geriausio iš geriausių vardo.

Balsavimas įdomus tuo, kad kandidatus galima vertinti ir teigiamai, ir neigiamai. Kol kas Anykščių meras Sigutis Obelevičius renka daugiau neigiamų balsų. 97 apklausoje balsavę jo darbą vertina neigiamai, 86 teigiamai.

Geriausiai kol kas vertinami Lietuvos savivaldybių merai – Nerijus Cesiulis, Živilė Pinskuvienė, Rytis Račkauskas ir Povilas Žagunis.

Balsavimą galima rasti www.alfa.lt puslapyje.

Metų mero rinkimus portalas Alfa.lt rengia jau antrą kartą, tradiciškai suteikdamas galimybę lietuviams įvertinti, kuris meras per jam patikėtą ketverių metų kadenciją labiausiai pateisino lūkesčius, sužavėjo ir pelnė palankumą. 2018-aisiais Metų mero rinkimuose balsavo 170 tūkst. žmonių. Metų meru tuomet buvo išrinktas Palangos meras Šarūnas Vaitkus, o Tautos meru išrinktas Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis. Savo balsą už geriausiuosius ir nureitinguoti blogiausiuosius galėsite iki vasario 25 d.

NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. Utenos Katinas gavęs 144 neigiamą ir tik 31 teigiamą. Šilutės meras 558 neigiamus ir tik 21 teigiamą. Tokie balsavimai tik alfos tinklapio atvertimų statistikai kelti.

 2. Juk negali balsuoti teigiamai, nes ką gero padarė rajonui, o gi nieko.

 3. Statistika yra tiesiog viena is melo rusiu. Tie kas uzsakineja apklausas – gali uzsakyti ir norimus apklausu rezultatus.

  Net Nyksciu portale kai buna tie balsavimai ir apklausos. Pradzioje zmones prabalsuoja uz savo varianta – bet jei prabalsuoja „ne taip kaip reikia“ – per viena nakti tie balsai prisukami. Ne karta jau ta pastebejau – kai uz varianta uz kuri beveik niekas 2 savaites nebalsavo – per nakti ar per pora dienu staiga prabalsuoja keli simtai ar tukstantis. Su IP keitimo programa – vat ir statistika atspindinti 1 zmogaus nuomone.

 4. Neprapuls gėlininkas, runkas turi, vazoniku prispirka – užaugynis šiltnami galas gelytes turgeli pardavinėt, unt maista užsidirbs ?

 5. Kas dar blogiau

  Aktualus anekdotas.
  Sėdi du vyrukai šūdo duobėj, apsemti iki dantų. Vienas šokinėja, rankom mojuoja – gelbėkit, gelbėkit! Kitas per sukąstus dantis švokščia – nekelk bangų, nekelk bangų 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.