Obelevičius pažadėjo Anykščiams LIDL‘ą

Rinkimų keistenybės. TS-LKD kandidatas į merus Sigutis Obelevičius per pirmąjį rinkimų turą neturėjęs savo programos, o tik perkopijavęs partijos programą, per debatus sakęs, kad nenori nieko konkrečiai žadėti, prieš antrąjį turą (prieš 4 dienas)  susikūrė savo kaip politiko, puslapį, kur nesikuklindamas pažėrė daugybę pažadų.

Tiesa, rinkėjai, ateinantys balsuoti, tų pažadų neišvys rinkimų komisijos informaciniame leidinyje. Juos pamatys tik tie, kurie taps puslapio sekėjais. Per praeitus rinkimus pažadėjęs pastatyti biuvetę (nuotraukoje), šį kartą jis nusprendė nesiterlioti su tokiais smulkiais objektais ir iš karto pažada Anykščių mieste du prekybos centrus. Jei per pirmuosius merų rinkimų debatus S.Obelevičius abejojo dėl LIDL‘o atėjimo, tai dabar rinkėjams užtikrintai pažada ne tik LIDL‘ą, bet ir naują „Maxima“.

 „Anykščių mieste atsiras naujos „Lidl“ bei „Maxima“ parduotuvės“, – savo puslapyje žada S.Obelevičius.

Iš viso programoje yra išvardintos 4 pagrindinės kryptys, kuriose žada pokyčius S.Obelevičius, jei bus išrinktas.

Kitas kandidatas  į merus socialdemokratas Dainius Žiogelis kol kas nieko naujo, palyginus su praeitu turu, nežada.   

Galbūt naujų dalykų dar išgirsime per antrąjį kandidatų į merus debatų turą, kuris vyks antradienį.

Linas Bitvinskas

21 komentaras

 1. Gerai supratau?

  Kai neliko korupcijos voties savivaldybėje pradėjo eiti investuotojai? Nebereikia remti komiteto?

  • Brukasi į mero kėdę jei ne brendylos ,vaikai mažai suprantantys ar likę pensininkai norintys kažką dar sau sukurti .Kur normalūs žmones ,ar nebėr Anykštenų tikrų ? Kažkoks cirkas ,absurdas tikrai .

 2. nu bet taip naglai meluot yra profesionalizmas… Ar jis įvykde nors vieną preitų rinkimų pažadą? Bet aš už jį balsuosiu – nieko nedaro, tai bent nieko nepridarys.

 3. Taigi aha ! :)

  Obelevičius kadaise ir Komunizmą pastatyti žadėjo, kai kompartijoje sėdėjo. Deja, šūdas iš to išėjo. Dabar žada Lidlą? O kam jo reikia? Kokia iš jo nauda?

  • Tegu pažada finansuoti ligoninės remontą – stogas kiauras keliose vietose. Vaiginas savo pinigais nepadarys remonto.

 4. prieš anuos rinkimus žadėjo p.Žiogelis,o dabar kitas žada. Ar ne per daug bus parduotuvių.

  • kokį gi Žiogelis prekybos centrą žadėjo pastatyti prieš anuos rinkimus, kur tai parašyta, sukonkretinkit.

 5. Nuo kada merai prekybos centrus stato?

  • Tai uz savo pinigus pastatis? ar nuejus apsipirkti, Obeliaviciaus banko kortele prie kasos bus naudojimui padeta? GLUSAI.

  • Gal uz savo pinigus pastatis,ar prie kasos kortele jo padeta bus,apsimoket uz prekes? GLUSAS.

 6. Nelabai gražu, kad trečias pagal rinkimų rezultatus reklamuojasi į merus. Būtų gražu palaukti kaip išspręs pirmo laimėtojo K.Tubio aukśčiausias konstitucinis teismas.

  • gal nereikia

   Sigučiui tai patiktų, Konstitucinis teismas baigtųsi po 8 metų, belaukiant rezultatų ir pensija ateitų ir knygų 16 parašytų.

 7. O tai biuvetę kaži pastatys dar per likusį vadovavimo laiką?.. Aš irgi galiu pažadėt, kad Maxima bus, nes žinau, kad leidimas ją statyti jau išduotas. O dėl Lidlo irgi kažką girdėjau kad bus už Baltic Petroleum. Čia tas pats kaip žadėt, kad žiemą sniego bus .. 😁

 8. Pažadai prieš 4 metus

  Obelevičius žadėjo naujus daugiabučius.
  Ir dar buvo kalbama apie dantų protezavimo programą.

 9. Nelabai suorantu

  Kas per būsimi merai jei jokios savo programos neturi ? Vienas nenori nieko žadėti ,tai kokio velnio eini į tuos merus ? Kitas ,išskyrus knygučių rasinejimus ,nieko nežada tik siūlo krautuves biznieriams ,kurie kaip Nuva pabėgo nesumokejes milijonų į biydžetą ! Obelevičiau ,pradėk kažką galvoti ,nes krautuvėms neužkiši rinkejų . Kas per kandidatai net gėda skaityti .Tokio mero kaip daktaras Alesionka buvo ,jau nebus ,o labai gaila !!!

 10. Dar mažai kioskelių pritatei,nu i nx toki merą

 11. Leiskit gi dabaigt žmogui iki pensijos, o tai stovi prie maximos su ištiesta ranka

 12. Nuo kada koncervų spalva geltona.

 13. obuolių pyragą,gal kas užkibs

 14. tebelaukiu daugiabucio

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.