Nusivylę ne tik kandidatai

Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardos pagalbininkai keiksnoja Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK). Už kvietimų balsuoti išnešiojimą jiems atsilyginta 25-iais eurais.
Prastu VRK pasirengimu šiems rinkimams pasipiktinę visi. Naudojant įvairias modernias technologijas kai kurių apylinkių duomenys nebuvo paviešinti iki pat ryto. Trauktis iš posto VRK vadovą Zenoną Vaigauską ragino daugelis, įskaitant ir Ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių.
Šiandien per pietus Z. Vaigauskas patvirtino, jog artimiausiu metu taip ir nutiks, nes baigiasi jo kadencija. Anykštėnai ant VRK vadovo pikti už tai, jog iš anksto nepranešė apie atlygį, kuris bus mokamas vaikščiojusiems po gyvenamąsias vietas ir dalinantiems kvietimus atvykti balsuoti.
„Reikėjo apeiti virš 400-tų adresų, o sumokėjo 25-is eurus. Kažkokia nesąmonė. Būtume žinoję, tikrai nesutiktume su tokiu atlygiu“, – „Nykščiams“ teigė viena iš savanorių.
Apie prastą VRK darbą pranešė ir Lietuvos radijas. Þurnalistai anksčiau už Anykščių – Panevėžio rinkimų komisijos pirmininką Alfrydą Savicką sužinojo apie bandymą papirkti rinkėjus Skiemonyse.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.