Nugalėjo tikrai ne tas (video)

Vis daugėja įrodymų, kad antrajame rinkimų ture Anykščiuose nugalėjo ne tas. Jau antra partija reikalauja naujų rinkimų.

Pranešama, kad ne tik TS-LKD, bet ir Liberalų sąjūdis nori naujų rinkimų Anykščiuose. Liberalų sąjūdžio pirmininkės pirmoji pavaduotoja Edita Rudelienė žiniasklaidai pranešė, kad jos partija kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kad Anykščių rajono ir Visagino savivaldybėse būtų panaikinti merų rinkimų rezultatai. Tokį prašymą ji motyvavo tuo, kad kilo chaosas ir esą „gyventojai buvo apgauti“.

Priminsime, kad Liberalų sąjūdžio kandidatas į merus Mindaugas Sargūnas iš kandidatų užėmė 5 vietą ir neturėjo galimybių grumtis 2 ture. Tačiau tada, kai grėsė, kad VRK anuliuos per 3000 anykštėnų balsų, Liberalų sąjūdis, kaip ir TS-LKD, nesikreipė ir nemanė, kad kas nors blogai. Kažkodėl ėmėsi veikti tik po antro rinkimų turo. Dabar išlieka pagrindinė intriga – ar su kokiu skundu kreipsis socialdemokratai, ar ne.

Filmuotoje medžiagoje – K.Tubis po rinkimų rezultatų paskelbimo štabe duoda interviu „Laisvės TV“. Tarp kitų klausimų – ir klausimas apie galimus konkurentų skundus.

18 komentarų

 1. Anykstenas

  Ziogui rura dega???

 2. Ar ten valdžioje nebėra nei vieno protingo, visiems dėl Obelevičiaus stogelis nuvažiavo?

 3. Anykščiai

  Nebežino kaip drabstytis purvais ir durniui aišku kad žmones pasitiki busimu meru Kęstučiui Tubiu. O Žiogelis su Sargunu nebežino kaip įkasti. Tai nori drabstytis purvais bet bukit supratingi jei nelaimėjo tai ir rinkėjai jumis netiki.

 4. Koks pilvotas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. jeigu vel rinkimai butu tai tikrai nebeiciau balsuoti nusibodo sitas cirkas pakentekite kelius metus duokite ir jiem pabuti prie lobio ir geru postu po to galesite grysti jeigu zmones isrinks

 6. Žmones išsirinko ir balsavo už Tubį !! Ar jums Neaisku ?????? Norit prastumt savus o nepavyksta ??

 7. Na Žiogelio šutvė ir visi kiti gal jau nuimkite gi jau nors po rinkimų,va ir pasimatė kaip jums rūpi anykštėnai ir jų nuomonė.Parodot kad jums nusispjaut į žmones svarbiausia postai ir šiltos kėdės.

 8. na blin as nesuprantu,ar tiems debilams nedaeina,kad zmones pasirinko ne ŽIOGA ir ne OBUOLI žmones rinkosi ne juos o TUBI. pabuskite is miego neišriktieji…jusu era pasibaigusi jau,NAMO EIKITE…NAMO…

 9. Bet tikrai,zmones parode kad nebenori jusu. Ko jus vis dar drapstotes purvais ? Pripazinkit pralaimetojais ,reikejo darbais yrodit kad verti mero kedes o ne purvais drapstytis. Tai rinkeju vale .

 10. Rinkejų balsai nieko nebereiškia tai kokia čia demokratija.

 11. Algirdas Želviškis

  Žiogelis bijo, kad jo statytinius išgrųs, kaip jis darė.

 12. Per tiek gyvenimo metų nebuvo dar tokių cirkų.. Kokio velnio Jums dar trūksta, reikėjo dirbti, tvarkytis, neniekinti žmonių, parodyti rezultatus. Juk rinkimai parodė, kad Jūs ponai nemėgiami, atstumiat kitaip mąstančius, pagiežingi. Jums rūpėjo tik atlyginimus didintis, Jums nusispjaut į kaimiečius, į kitus žmones. Jūs netik paniekinot patys save, bet ir miestą, tik ne iš gerosios pusės, parodėt savo tikrąjį veidą jei dar jį turite. Mes išsirinkome ką norėjome, o jūs ne žmonės, niekada niekas už jus nebalsuos.

 13. dar norit rinkimu dar karta issirinksim tubi dar noresit pakartoti vel issirinksim tubi gal jau gana cirkintis zmones issirinko tubi vieni ji smerkia kiti dziaugiasi kaip bus taip

 14. Dar vienas vagis ateina ,tai jau Svėdasų pieninė pagaliau suklestės …….

 15. Ne partijos renka mera!

 16. Reiškiu užuojautą runkeliai išsirinko kyšininką, valio……

  • Ne runkelei, paziurekit kaip viko balsu skaicevimas. Pradejo mirma eiti is rajonu balsai kaimu Ziogeles buvo pirmoi vietoj tol kol nepradejo eit skaices is miesto tada viskas pasikeite. Taip nusprende patis Anykstenai ne kaimiecei.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.