Netikėtumas – komisijos pirmininke patvirtintas kitas žmogus

Gruodžio 5 d. Lietuvos Respublikos Seime pasižadėjimus sąžiningai ir garbingai eiti savo pareigas davė artėjančių Savivaldybių tarybų ir merų rinkimų komisijų pirmininkai. Anykščiuose netikėtumas – komisijos pirmininke tapo ne socialdemokratė, o „Vardan Lietuvos“ atstovė.

Lapkričio 29 dieną Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų narių sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Anykščių rajono savivaldybės komisijos pirmininke buvo patvirtinta Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos informacinių technologijų ir matematikos mokytoja Violeta Raugalienė, kuri priklausė Socialdemokratų partijai. Tačiau gruodžio 5 d. prisiekė ir komisijos pirmininke patvirtinta partijos Demokratai „Vardan Lietuvos“ atstovė Lina Pagalienė. Jos paskyrimas fiksuotas ir VRK interaktyviame žemėlapyje. Kodėl pasikeitė pirmininkės kandidatūra Anykščiuose, VRK nenurodo.

Seimo III rūmų Konferencijų salėje vyksiančio renginio metu laikytis Konstitucijos ir įstatymų, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijoje, susilaikyti nuo poelgių, pažeidžiančių įstatymus ir žmogaus teises pasižadėjo 60 savivaldybių rinkimų komisijų pirmininkai.

Per praeitus rinkimus Anykščių komisijai vadovavo Janina Kuliešienė.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. nu va koks Antano poveikis 🙂 . Paliko socdemus be rogių ant ledo.

 2. Alfredas.savickas@gmail.com

  Sėkmės Lina

 3. graži motera,tai ir pakeitė

 4. atsakymas Jo jo

  čia ne grožio konkursas, kad reikėtų pagal tai rinkti

 5. visos moterys savaip grazios ne grozi renka gaila

 6. Maniškė gražesnė

 7. Sveikinu Liną Pagalienę ir linkiu sėkmės.

 8. Keista, aš maniau, kad įstatymus reikia išmanyti, o pasirodo sėkmės tik reikia ir viskas 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.