„Nei tos „Anykštos“ kas skaito“…

Vasario 18 dieną Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose klausomų pokalbių metu aiškėjo, kad K. Tubis turėjo informacijos, kad prieš rinkimus kas nors prieš jį gali būti „ištraukta“.

Patarė „bajeriukų“ nemėtyti
Teisme nuskambėjo bene paradoksaliausias sekimo įranga įrašytas pokalbis, kaip kabinete K.Tubis įspėjo Komiteto narius, jog su telefonais reikia elgtis atsargiai, nes gali būti kas nors pasiklausomas.
Jis patarė nejuokauti ne tik kalbantis telefonu, bet net ir tada, kai kas nors šalia kalba telefonu… „Jokių bajeriukų, nieko, jei telefonas pasiklausomas, įrašoma viskas, kas vyksta patalpoje, po to balsai „išgryninami“, – kad nekalbėtų, ko nereikia ir tuo labiau nekalbėtų dviprasmiškai ar taip, kas vėliau gali būti suprasta dviprasmiškai, sakė Komiteto nariams K.Tubis.
To paties pokalbio metu buvo aptariamas aukų klausimas, bet vėl įrašas baigėsi K.Tubio žodžiais: „Pinigų klausimas – pats jautriausias“…

„Bandys kažką ištraukt“…

Viename iš mero kabinete užfiksuotų pokalbių įrašytas buvusio Anykščių tarybos nario profesoriaus Audriaus Bitino pokalbis su K. Tubiu. „Teismo prašau dėmesį atkreipti į žodį „kuria“, – kreipėsi besiklausant šį pokalbį į teismą K. Tubis.
Įraše A. Bitinas kalba, kad su liberalais santykių neturi, tik retkarčiais susiskambina „su Luku (Pakeltis, – red.past.) ir Rasalu“. Vyrai aptaria politinę padėtį ir Liberalų sąjūdžio pasitraukimą iš tuometinės valdančios koalicijos. A. Bitinas teigė, kad mano, jog liberalai, matyt, ruošia kažkokį kompromatą. „Bandys kažką traukt, pasiknaisiot“, – sakė A. Bitinas. „O ką jie gali? Jeigu tu turi – įrodyk faktais. Kiti eina užsidirbti iš politikos, gauti naudos sau, aš taip nedarau ir nedarysiu“, – atsakė K. Tubis. „Jie ruošia kažkokią medžiagą, klausiu, ką jūs turit, bet jie tik užsiminė. Pasakė, kad yra kažkokie niuansai, liberalai kažką ruošia, kuria“, – kalbėjo A. Bitinas. Vyrai sprendžia ir kitus rinkimų klausimus, sakykim, dėl reklamos. „Nei tos „Anykštos“ kas skaito, nei ką, furoras tik sukeltas“, – abejojo A.Bitinas pokalbyje.
Posėdžio pabaigoje K. Tubio advokatai paprašė dar vienos dienos įrašo, kuris įrodytų, kad K. Tubis susitiko su Anykščių ligoninės direktoriumi ir kalbėjo dėl R.Kugio tėvo, bei kad Anykščių savivaldybė pateiktų teismui du dokumentus, kuriuos atsisakė pateikti, motyvuodama duomenų apsauga. Teisėja Monika Benetė prašymus tenkino.
Kitas posėdis numatytas balandžio mėnesį.

Linas BITVINSKAS

14 komentarų

 1. SEUBAS kiek rašybos klaidų!

  • Tratas Tutas

   Ne tik rašybos… Kaip manote, kodėl buvęs Liberalų „vadas“ Lukas Pakeltis taip staiga dingo iš šio posto? Kaip nebūta. Susiprato? O gal pajuto, kad duria ylos išlendančios iš maišo Tubio teisme? Ir ne tik teisme… Tai kas atsitiko? Jėgų užteko tik stiklo sienai išardyti ir pšich ? O taip „Anykštoje“ reklamuotas, girtas. Kaip koks Vaiginas…

 2. Didžiausia klaida įvyko per rinkimus

 3. Tai ir klaida žmoniu

  Neišrinko K.Tubio ,,o dabar kas darosi ? Kuo daugiau detailiu tuo K,Tubis darosi švaresnis ,o visiems tiems ,kurie norejo pakenkti ,pakente sau .Taigi sako : nekask kitam diodes,pats ikrisi ,.

 4. Kas meluoja, tas ir vagia. Jis bandydavo gauti nemokamų pietų miesto kavinėse, o meluoja, kad ne dėl pinigų ėjo į politiką

  • girdėjau kalbas, kad suorganizuodavo paramą iš savivaldybės programų, o po to vis važiuodavo per pietus pasižiūrėti, kaip sekasi su ta parama karštus patiekalus gaminti.

 5. gebelsų propagandos ir kitu apssikinejimo ir aš seniai i rankas neimu. ir galva svaresne ir zmones geresni.

 6. viena boba sakė,kita platino toliau. Buvo šauniausias meras ir tiek žinių.

 7. Tubis,-nuostabus zmogus,geras meras,-nevertino niekas,gal dabar atsitokes,kad nereikejo tiketi bobuciu plepalais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.