Neblaivi moteris po autoįvykio išvežta į ligoninę

Anykščiuose už vairo neblaivūs sėda sėda ne tik vyrai. Utenos policijos suvestinėje, naujas atvejis, kai transporto priemonę vairuoja neblaivus asmuo.

Vakar pavakare anykštėnai pastebėjo, kad įsijungusios sirenas kažkur išvažiavo dvi greitosios pagalbos, ugniagesių ir policijos mašinos. Vėlaiu viena greitoji su įjungtais švyturėliais dideliu greičiu važiavo Panevėžio pusę.
Informuojama, kad liepos 10 dieną, apie 18.40 val., Anykščių sen., Elmininkų I k., neblaivi (nustatytas 1,60 prom. neblaivumas) moteris (gimusi 1951 m.) vairuodama automobilį „Renault Scenic“, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio.

Ugniagesiai papildė, kad vairuotoja negalėjo išlipti iš automobilio, panaudojus parankines priemones moteris iš automobilio iškelta, kita keleivė sąmoninga buvo lauke.

Vairuotoja dėl sužalojimų išvežta į Panevėžio ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tai jau antra moteris nuo Joninių, kuri vairuodama neblaivi padaro avariją Anykščių rajone. Birželio 25 dieną neblaivi (1,92 prom.) moteris folksvagenu išvertė atraminę tvorelę prie „Maxima“ parduotuvės, sudaužė vitriną ir atsitrenkė į kelio ženklą (nuotraukoje).

NYKŠČIAI

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.