Naujoji mero patarėja – iš Svėdasų

Penktadienį Anykščių savivaldybės meras Kęstutis Tubis atleido iš pareigų savo patarėją Laimą Fergizą, o šiandien darbą savivaldybėje pradeda nauja jo patarėja.

„Nykščiams“ K.Tubis sakė, jog su L.Fergizu atsisveikino abipusiu sutarimu. „L.Fergizui, kaip dirbusiam metus, išmokėta 1 mėnesio atlyginimo dydžio išeitinė. Nauja patarėja yra Rūta Neniškienė, ji kuruos maždaug tokias pat sritis kaip ir buvęs patarėjas“, – teigė K.Tubis.

R. Neniškienė iki šiol dirbo Svėdasų bibliotekoje (R.Neniškienės asmeninio albumo nuotrauka).

Beje, paklaustas, ar čia jau galutinis patarėjų sąstatas, K. Tubis teigė, kad pagal koalicijos sutartį socialdemokratai gali prašyti patarėjo. „Matysim, kaip bus“, – sakė K.Tubis.

6 komentarai

  1. Faktas kaip blynas!

    Prekyba poveikiu neteisiniame formate – taip galima pavadinti patarėjų ir mero pavaduotojų atranką

  2. Merui K. Tubiui patarsiu maksimaliai daug bendrauti su gyventojais ne tik artėjant rinkimams, bet visos kadencijos metu. Diegti skaidrumą ir viešumą. Pasitelkti socialinius tinklus. Skelbti įvairių konsultacinių tarybų, komisijų (pvz. kultūros, garbės vardo suteikimo, turizmo ir kitų, kurių dar nežinau, bet atrasiu dirbdamas) narių sudėtis ir protokolus. Ir ne kažkur giliai svetainėje po septyniais sluoksniais, skirtingais nepatogiais atidaryti failais, o lengvai ir intuityviai randamu būdu. Susiduriu su tokiomis sąvokomis, kaip BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), kuris riboja, dažnai ir pertekliniu būdu, pastangas politikams atsiverti visuomenei. Dabar mokomės nuasmeninti viešai skelbiamus dokumentus, kad leistų juos apskritai viešinti.
    Prašysiu, kad svetainėje http://www.anyksciai.lt tekstai būtų rašomi juodu, pariebintu šriftu. Pagyvenusiems rinkėjams būtų lengviau skaityti, kad mūsų informacija būtų prieinama ne tik gerą regėjimą turintiems rinkėjams. Pastebėjau, kad ir nemaža dalis Tarybos narių, skaitydami priesaiką, užsidėdavo akinius. Gal jie irgi balsuos už lengviau įskaitomas raides mūsų interneto puslapyje?

  3. Reikėtų darbuotojus pristatyti, kokio jie išsilavinimo, koks jo požiūris į darbą savivaldybėje ir t.t. Laimas yra baigęs Vilniaus universitete žurnalistiką, Humboldt universitete politikos mokslus Berlyne, skaito ir rašo lietuvių, rusų, anglų , vokiečių kalbomis. Įdomu į ką išmainė?

  4. Manau, kad prašovė. Fergizas buvo matomas ir aktyvus gal net per daug kai kada, o kiti patarėjai, ką jie daro? Beje, ar jie palaikė Tubį rinkimų metu, gal buvo jo komandoje ir kai jį teisė nebijojo rankos paduoti? Ar tik šiaip bet kam tarnauti galintys?

  5. Juk bus konkursas muziejaus direktoriaus pareigoms.Juk gali dalyvauti ir grįžti į. Anykščius. Vytautas Balčiūnas jau buvo numatęs jam šį postą.

  6. Ar bus perduotas naujajai patarėjai ir telefonas Iphone 14 su buvusip vojeristo sex paupių foto ? Ar kordinuos tą pačią pirčių ir paupių veiklą naujoji patarėja ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.