N. Elmininkų bendruomenėje vyko šeimų popietė

Lapkričio 14 – osios popietę N. Elmininkų bendruomenėje vyko Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Anykščių skyriaus organizuotas renginys – šeimų popietė.

Dalyvavo ne tik mūsų kaimo šeimos su vaikučiais, bet ir piktagaliečiai. Kaip sakė skyriaus vadovė Rasa Palevičienė – tai jau tryliktasis toks susitikimas su rajono gyventojais. Jo metu lektorė Zita supažindino su pirmosios pagalbos teikimu, pasakojo apie saugų elgesį. Įgytos žinios čia pat buvo patikrintos viktorinoje „Kai mokėsi –  kitam padėti galėsi!“. Pasidalinta ir naudinga informacija apie maisto ruošimą – receptais iš kasdienių maisto produktų ir rudens gėrybių: „Paprastai, bet ne prastai“. Dar reikėjo ir dėlionę sudėlioti, ir pavaišinti visi buvo, ir po knygelę „Sumanių vaikų ABC“ dovanų gavo.

Džiugu, kad tai ne tik informatyvus renginys, bet ir nugalėtojų prizas šaunus: kvietimas visai šeimai apsilankyti Anykščių baseine „Bangenis“. Šį kartą šauniausia buvo Stasės Skrodenienės šeima. Viena iš mamų – Rasa, sakė:  „Nesvarbu, kad prizo nelaimėjom, bet labai daug naudingų patarimų gavom“. Visų dalyvių vardu –  nuoširdus ačiū Rasai ir Zitai.

Bendruomenės pirmininkė Diana Šermukšnienė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.