Mirė autobusų stotelėje

Policija praneša apie nelaimę Svėdasuose

Vakar apie 14-tą valandą gautas pranešimas, jog autobusų stotelėje staiga mirė septyniasdešimtmetis. Nustatyta, jog tai Vykonių kaimo gyventojas. Kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

9 komentarai

 1. Kam zmogus iki 65 metu moka valstybei po 40% nuo algos, jei pensijoje tebuna 5 metus. Kiek gali valstybe apiplesinet zmones. reiktu tokiu atveju jog dalis pesijos butu paveldima.

 2. atsakymas.
  Ne sodros pensija ir be garantiju. Tai problema.

  • Nori pasakyti, kad tu idiotas ir tau reikia pono is valdzios, kuris tau viska sukramtes paduos ir paaiskins? Yra tokia Siaures Koreja, kurioje zmogumi visiskai pasirupinta ir ja nereikia nieko galvoti; gal tavo vieta tenai?

   • Galesite pasirodyti koks jus kietas kramtytojas po 2020 metu, nedaug liko….

    • Bandai pagąsdinti, kad valstiečių kadencija baigsis 2020 metais ? Nebaisu. Taip mylėjai savo darbiečių šutvę, dabar jau valstiečiu daraisi ?

     • Aiskinu paraidziui, sociumai skirtomi grubiai i du tipus, testosteroniski, estrogeniski. Pasiziurek ite Anyksciuose, estrogeniski vyrpalaikiai save vyrais laiko ir testosteroniskiems i gerkles kimba. Asocialius vyrus paziurekite, daugumoje sveikuose sociumuose butent estrogeniski asocialus. Estrogeniskas sociumas susikure ne per valstieciu kadencija. IR JAM LIKO LYGIAI 2 metai. Todel kad estrogeniskas sociumas nesugeba nieko kurt… Kas graudziausia Lietuvai gali tekti susidurti su testosteronisku ne savo rases sociumu. O 2020 metai todel kad nuo siu metu nustos mus peneti. Liks isipareigojimai.

 3. Beje estrogeniskumas, na liaudiskai kukdukdakiskumas ir gerai jauciasi pas pona. Nesu niekad gyvenime sedejes politikoje ir niekada joje nesu turejes saviskiu. Vienad blondine tik vyr lytim pase paraso kad Kvazimodas toks ir anoks. Kita tokia pat priima uz fakta. Tai ir yra estrogenisko sociumo bruozai. Kai vyrai bobeles jame pradeda imti virsu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.