Ministras abejojo, ar verta atidaryti Pandoros skrynią

Spalio 19-osios vakare „Nykščio namų“ konferencijų salėje Vadovų klubo kvietimu lankėsi Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, kuris skaitė pranešimą „Verslo plėtros ir investicijų pritraukimo į Anykščius galimybės“.
Tiesa, žadėtąjį ministro pranešimą galima tik iš dalies pavadinti atitikusiu savo temą. V. Sinkevičius daugiau kalbėjo apie tai, koks puikus biudžetas numatomas kitiems metams, kokios sritys bus geriausiai finansuojamos. Beveik nieko nekalbėta apie konkrečias galimybes pritraukti investicijas į Anykščius.
Susitikimą moderavo Vadovų klubo prezidentas Dalis Vaiginas, kuris nepraleido progos įgelti merui Kęstučiui Tubiui, kad ir pastarasis rado galimybę atvykti į Vadovų klubo organizuotą susitikimą. Savo ruožtu K. Tubis teigė, kad jis du kartus siūlė susitikti Vadovų klubui. „Nereikia ministrui mūsų parapijinių dalykų išklausyti“, – stabdė jį D. Vaiginas, pridūręs, kad vėliau bus galima išsiaiškinti. Išties,, vyrai turėjo progą išsiaiškinti ir anksčiau, nes prie „Nykščio namų“ durų kartu laukė atvykstančio ministro.
Panašių „pasišpilkavimų“ tą vakarą vyko ir daugiau, nes salėje buvęs Seimo narys Sergejus Jovaiša vis primindavo, kad jis „žiaurus konservatorius“ ir „valstiečių“ priešininkas. Seimo narys Antanas Baura prieštaravo, kad nėra taip blogai, nes: „Mes su Sergejum juk draugai“…
Vienas iš svarbiausių klausimų, kuris svarstytas susitikime, buvo kurorto statuso suteikimas Anykščiams. V. Sinkevičius sakė, kad reikia šį klausimą atidžiai išnagrinėti. „Kurorto statusas – tai Pandoros skrynia. Ją atidarius tuoj pat išsirikiuos ir kiti miestai. Nieko nepažadu, bet pažiūrėsiu“, – sakė ministras.
Susitikimas truko apie valandą, Kokius klausimus uždavė ministrui anykštėnai verslininkai, skaitykite „Šilelyje“.
Linas BITVINSKAS

14 komentarų

 1. Na tai ką ponai? Net ministras „nusikurortinusiems“ Anykščiams nieko gero dėl investicijų nežada. Pabradė, Visaginas, kiti – taip. O Anykščiams – ne. Pensijonas Vaiginas pasidarė šou su Baura ir Jovaiša. To ir reikėjo laukti.
  O Anykščiams laikas suprasti: kas prarasta – nebesugrąžinsi!

  • Aina naaa...

   Tik dabar man dašuto! Taigi čia „valstietis“ Vaiginas su valstiečiu Baura atsivežė valstietį Ūkio ministrą, kad per vadovų klubą padarytų reklaminį karbauskinių valdžios šou!!! Va kur šuva pakastas! O aš maniau investicijas ir bent tūkstantį darbo vietų atveš… Tfu!

 2. Prieš ministrą už tokį merą gėda. Buvo šalia Gališanka, galėjo neleisti merui taip pasirodyti.
  Mažai buvo tarybos narių.

 3. Kas Tubiui atsitiko? Jis nebebijo susitikti su Vadovų klubu? Iš kur pas vaikina tiek drąsos?
  Atsakymas – nei viena partija nepriėmė į sąrašą, o meru būti naudinga, todėl sukaupė drąsą ir atėjo .

 4. Ar į šį susitikimą gaimą buvo ateiti visiems ar tik surežisuotai. Vadovų klubas ir kam jis reikalingas nebent pašvęsti bent nieko nesigirdėjo. Armidelis Anykščiuose. Atleistas iš darbo p.Vaiginas nori dar postų taigi juk jau pensija uždirbta tai turi buti visiems vienodai. Manau, kad p.Baura su Jovaiša nerimsta ir tiek. Tikrai kiek girdisi rinksime tą patį merą ir nesinervinkite. Kiek pamenu ir sių dviejų ponų niekas nerinko į seimą ,o pagal sąrašą pakliuvo tai ko dabar nori.Ar klystu?

  • Klysti.
   Ponas Baura buvo išrinktas vienmandatėje.
   Ponas Tubis atleistas iš postų “ taigi juk jau pensija uždirbta tai turi buti visiems vienodai.“

 5. Renginys niekinis kaip ir pats klubas. Pasirodo ta grupe draugu tarnauja vienos partijos intresams. Bauros sou vadovu klubo muzika.

  • Teisybę parašei, brolau. Ačiū.

  • Katuoka, Musteikis tarnauja valstiečiams? Persišviesk galvą. Nuo kada socialdemokratai kartu su valstiečiais? ( Nemaišyti su kirkiliniais)

   • Socdemai pagal mane pilnai varo anykstos kaledinej gerumo ir labdaros akcijoj padarykim daliu meru. Krikstaponis tyliai i vicemerus turbut taiko. Ir praeitoj e koalicijoje socdemai buvo valstieciu partneriai. Nieko naujo.

 6. iš straipsnio

  Matosi, kad Vaiginas negarbingai elgiasi, pats ,,parapijinius“ dalykus išdėsto , o į kitus daro nuorodas. Toks Anykščiams nieko gero nesukurs. Ligoninėje viskas nustekenta. Gydytojų dauguma – vieni pensininkai… O pats renginys tik priešrinkiminiams nepamatuotiems pažadams ir pasirodymui bei pasireklamavimui.

 7. Reklaminis šou ?

  Ka bedarytumet ,ypac jovaiša ar baura,vistiek mes uż Tubi !!!!

 8. architektė

  Kokią skrynią, negerbiamas ministre. Esam žiauriai nusivylusios Baura ir valstiečiais, o jaunu ministru – ypač. Ūkio ministerija buvo surašiusi, ko reikia, kad miestas taptų kurortu. Anykščiai daug metų dirbo, kol įgyvendino reikalavimus ir juos pateikė ministerijai. O rezultatas toks: ūkio ministerija, greičiausiai senų komunistėlių Malinausko ir Birštono merės prašymu pakeitė, sugriežtino reikalavimus iki tokių idijotiškų, kaip pavyzdžiui: 50 procentų kurorto turi užimti miškai ir t.t. Kur Bauros įtaka? Kur žadėtas valstiečių skaidrumas? Guzų jūs, valstiečiai ir jūsų stumiamas kandidatas gaus iš mūsų, ne balsų!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.