Mineralinio vandens biuvetė Anykščių parke – ar užteks milijono?

Žurnalas „Spectrum“, kurio skaitytojų auditorija – architektai, inžinieriai, statybų ir pramonės verslo atstovai, infrastruktūros specialistai, skelbia du projektus, kaip galima būtų sutvarkyti Anykščių miesto parką, pastatant ten mineralinio vandenius biuvetę.

Išgręžti mineralinio vandens gręžinį užsakė dar praeitos kadencijos Anykščių savivaldybės administracija, gręžinys kainavo daugiau kaip 200 tūkstančių eurų. Bet nebuvo pastatyta biuvetę, kad tas mineralinis vanduo būtų prieinamas gyventojams. Projektas buvo parengtas prieš devynerius metus, tiesa, biuvetė buvo numatyta kitoje parko pusėje, negu yra gręžinys. Dabar bus keičiama tiek biuvetės numatyta vieta, tiek ir jos anksčiau suplanuotas architektūrinis vaizdas, kuris šiurpino anykštėnus, nes priminė kažką panašaus į kosminį laivą (pagrindinėje nuotraukoje).

Žurnalas „Spectrum“ skelbia du galimus biuvetės projektus. Vieno iš jų autorė Marija Krivickė. Šis projektas labiau primintų kažką panašaus į fontano aplinką.

Kito projekto autorė – Adrija Vilkauskaitė. Šis projektas žymiai nuosaikesnis, tačiau irgi gana įdomiai žiūrisi miesto parko teritorijoje.

Žinoma, ir pagrindinis klausimas, kiek tai kainuotų Anykščiams? Nors buvo skelbiama kartu su gręžiniu biuvetės pastatymas kainuotų kiek per 400 tūkstančių eurų, matant projektus kyla abejonė, ar užteks milijono?

12 komentarų

 1. kam jos išvis reikia, tik sužalos parką

 2. Žmonių interesai rajono vadovams svarbūs tik prieš rinkimus

 3. Super miestui butinai reikia , milijonas visai nedaug, reik brangesnio.

 4. Pirmas variantas su kriaukle pats geriausias. Labai atitinka mūsų vandens legendą – Juros periodo, Pangėjos laikus primenantį gamtinį karkasą iš kurio išgaunamas mineralinis vanduo.

 5. balsuociau uz pirma varianta nes jeigu Korone sugris bus galima panaudoti anykstenu testavimui ir sutaupyti daug pinigu :)))

 6. Geriau gatve kur nors sutvarkytų, o čia kažkokia būdą už milijoną statys

 7. 200000 stuku už grezini?! Juk grezimo kaina 30 euru uz metra..Gražiai pinigelius valdžiažmogiai plauna

 8. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pirmas projektas vienareikšmiškai pats geriausias. Kur balsuoti? Pagaliau ir mano mieste gali atsirasti kažkas gražaus, o ne eilinis laukimo paviljonas.

 9. Prisijungus prie balsavimo neduoda gražiosios kriauklės projekto? Ką nors ne taip sumaigau?

 10. Taip idėja graži sveikintina, bet pažiūrėkit kokie paaugliai šlaistosi ir viska niokoja nk ten neliks. Nebent filmuoti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.